GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

HATHA JOOGA ÕPETAJA 200H KURSUS alustab

Joogakool Lakshmi on eesti Töötukassa koolituskaardi koolituspartner aastal 2020.

Kindlasti oled Sa unistanud tööst, kus saaksid ise reguleerida oma tööaega ning mis tooks Sulle tasakaalu ja tervise. Joogaõpetaja kursus pakub Sulle võimalust alustada joogaõpetaja tööga kas täielikult või osaliselt oma põhitöö kõrvalt. Meie koolist saadud teadmised annavad Sulle piisava aluse, et orienteeruda joogamaailmas, anda hatha jooga tunde ja sellelt baasilt saad Sa väga hõlpsasti edasi liikuda teiste hatha jooga stiilide juurde ning neid mõista. Yoga Alliance`i sertifikaat avab Sulle uksed aga kõikjal maailmas.

Teatame rõõmuga, et oleme ka Eesti Töötukassa koolituspartneriks.

Miks valida just meie kursus?
Meie kursus saab toimuma Rakveres, mis elab oma rahulikus rütmis, mis soodustab tasakaalus olemist kursuse vältel ning annab suurema võimaluse süvenemiseks oma toetava rahuga.
Meie kursus baseerub traditsioonilisel ja autentsel joogatarkusel, mis annab võimaluse orienteeruda hõlpsasti muutuvas joogamaastikus ning kujundada oma stiil või liikuda sujuvalt mõnda juba olemasolevasse kaasaegsesse stiili.
Meie kursusel on väga tugev rõhk joogafilosoofial ning jooga õigel mõistmisel, mis annab Sulle edasiseks suurema enesekindluse ja vajaliku huvi iseseisvaks teekonnaks joogas.
Meie kursuse vanemõpetaja Anne Rändva on tulnud joogasse läbi ajurveeda õpingute ning on omandanud oma teadmised just jooga sünnimaal, Indias.
Meie kursusel arvestatakse iga õpilase eripära ning toetatakse tema teekonda ka peale õpinguid vajaduse korral.

Kursus kestab 10 kuud.
Kursuse maht on 200 tundi.

Meie kursus toimub eesti keeles.
Kursuse lektoriks on Anne Rändva.
Meie kursuse lõpetanud joogaõpetajad on kursuse heakskiitnud ning tunnevad end kindlalt oma jooga teel.

Oled oodatud ka sellele kursusele, kui soovid omandada põhjalikumad teadmised joogas või Sind huvitavad teadmised, mis toovad Sulle Sinu edasises elus parema tervise ja tasakaalus püsimise.

Kursuse lõpetaja on võimeline iseseisvalt läbiviima hatha jooga tunde , tunneb jooga anatoomiat ja filosoofiat , oskab juhendada üle 50-ne erinevat asana ja 5 pranajaamat , teab nende kasulikkust ja vastunäidustusi, teab joogatunni läbiviimise metoodikat , 5 erinevat sanskriti keelset mantrat ja väga palju muud .

Kursuse lõpetaja saab peale edukat eksamite sooritamist rahvusvaheliselt tunnustatud hatha jooga õpetaja 200h sertifikaadi (Yoga Alliance), millega ta on oodatud joogatunde läbi viima paljudes riikides kogu maailmas.
Edukalt lõpetamise tagab kursuse osavõtutasu maksmine 100%, kodutööde õigeaegne laekumine ning osavõtt kursusest 100% ulatuses.
Teistel juhtudel väljastame kursusel osalejale tõendi kursuse läbimise kohta.

Joogakool Lakshmi asutaja ja vanemõpetaja Anne Rändva on süvenenult õppinud ajurveedat ja joogat juba mitmeid aastaid. Oma kodulinnas töötab Anne Rändva nii ajurveeda terapeudina kui ka joogaõpetajana ning omab rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate hatha jooga õpetajana.Ajurveedat ja joogat on Anne Rändva käinud õppimas mitmel korral intensiivkursusel Indias ( 200 h TTC Shivashakti Traditional Yoga School ja 300 h TTC Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine) ja läbinud ka joogateraapia kursuse ( Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine). Anne Rändva käib end pidevalt täiendamas ning õpib hetkel kaugõppes ashtanga jooga meistrikursusel.Nüüdseks on ta juhendanud enam, kui 3000 joogatundi ja tema õpilased hindavad ning armastavad teda.
Anne Rändva on registreeritud Yoga Alliance`i õpetaja ja tunnustatud täiendõppe pakkuja (E-RYT® 200, RYT® 500, YACEP ).

Joogakool Lakshmi on Yoga Alliance´is registreeritud joogakool.
Joogakool Lakshmi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koolituspartner.


MIDA OODATA :
Meie koolipäevad saavad olema nädalavahetustel ühel korral kuus. Meie õpperuum asub Rakveres Gustavi Majas aadressil Pikk tänav 28. Ruum on soe ja hästi ventileeritud.


Õppepäevades sisaldub:
Jooga anatoomia
Jooga filosoofia
Eetika
Õpetamise metoodika
Pranajaamad
Asanad
Vinyasad
Krijad
Mudrad
Bandhad
Mantrad
Meditatsioon või / ja lõdvestus. Jooga Nidra.
Ajurveeda

Toimumise ajad:
200 tunnine Hatha Jooga Õpetaja Kursus toimub

19.09.2020 - 6.06.2021

Kursuse toimumise kuupäevad:

1. 03.,04.10
2. 14.,15.11
3. 12.,13.12
4. 9.,10.01.2021
5. 13.,14.02
6. 14.,15.03
7. 10.,11.04
8. 15.,16.05
9. 5.,6.06
10. 26.06-27.06Tagasiside. Kõik kursusel osalejad kirjutavad kursuse lõpus oma hinnangu, mis võidakse avaldada meie kodulehel. Samuti tuleb Yoga Alliance`i registreerumisel anda hinnang meie koolile, mis on avalik ja kõigile nähtav.

Kursuse edukalt lõpetanud, kes osalevad kursuse töös 100 protsendi ulatuses, esitavad õigeaegselt iseseisvad tööd ning annavad ära eksamid, omandavad rahvusvahelise joogaühingu Yoga Alliance`i sertifikaadi.

Kursusele registreerumiseks
Palun saada vabas vormis ennast tutvustav avaldus meie e-postiaadressile terviselate@gmail.com.
Kursusel osalemiseks ole vähemalt 18 aastane.
Mõne tööpäeva jooksul avalduse saatmisest kinnitame registreerimise ja anname edasised juhised.
Kuna kursusel osalejate arv on piiratud, on kiirematel eelis.

Kursuse tasu 2280€
Gustavi Maja kaudu registreerudes kuni 30.09 soodushind 2100€ kuumaksega 10*216€
Kohtade arv on piiratud.
Kokkuleppel on võimalik ka tasuda kursuse eest osamaksetena.
Osamaksetega tasumiseks avalda oma soov registreerumisel.

Ettemaks 200€ tagab koha kursusele, on mittetagastatav ja arvestatakse maha kursuse viimase kuu õppetasust.


Kursusest loobumine. Palume kursusest loobumise korral teatada sellest vähemalt 5 tööpäeva enne kursuse algamist. Juhul, kui kursus on alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Osalustasu saate turvaliselt maksta meie arveldusarvele:
IBAN EE211010220249190224 SEB, Terviseläte OÜ
Et kinnitada enda osalemissoov, palun saada lühike kiri aadressil
terviselate@gmail.com või helista 56973764.
Samal aadressil ja mobiilinumbril saad Sa vastused ka kõikidele tekkinud küsimustele.

Meie kursuste lõpetajad on kirjutanud oma kogemusest kursusel nii:


1. Hinnang kursusele üldiselt ( kas vastas ootustele? kas andis piisava ettevalmistuse, et joogatunde läbi viia? ) :
10 palli skaalal annan 10 punkti kogu kursusele. Kuna ma liitusin kursusega seetõttu, et mul oli väga suur soov ja tahtmine jooga kui süsteemi kohta rohkem teada saada ning mul polnud mõtteski, et ma tahaks reaalselt ka joogatunde hakata läbi viima, siis nüüd kursuse läbinuna ma tunnen et ma olen saanud siit kursuselt rohkem kui ma lootsin. Peale põhjaliku jooga tarkuse, sain ma eneselegi üllatuseks kursuselt kaasa soovi ja motivatsiooni ka ise joogatunde juhendama hakata ning loodetavasti kui need keerulised ajad siin mööda saavad, siis hakkan vaikselt ka sellega pihta :)
Kindlasti oli see kursus minu, kui algaja jaoks, veel kõige algus ja õppida ja kogeda on veel palju, kuid usun, et see kursus aitas laduda suurepärase vundamendi, millele on nüüd vaja maja ka peale ehitada.
2. Hinnang kursuse juhendajale Anne Rändvale:
Juhendajana on Anne puhul kohe aru saada, et ta teeb seda kõike läbi oma südame ja on läbi ja lõhki jooga inimene- ainuüksi see inspireerib kursusel aktiivselt osalema ja kaasa mõtlema. Ta oskab oma maheda häälega kõik huviga kuulama panna ning minu puhul aitas see teooriat omandada hästi. Väga meeldis et Annel olid kõik koolipäevad üles ehitatud nii, et osa oli teooria ja osa praktika. Praktika osas julgustas ta meid seda läbi viima ning mõistis, kui ikka üldse polnud valmis teiste ette esinema minna. Meeldis, et õpitav materjal oli süsteemselt üles ehitatud ning igaks korraks olid paraja raskusega kodutööd ehk polnud liiga kerged ja polnud ka liiga rasked, mis motiveeris neid tegema.
Ehk minu poolt ainult positiivsed kogemused Annega ja tema juhendamise meetoditega. Olen väga tänulik, et just Sinu kursusele sattusin :)1. Hinnang kursusele üldiselt ( kas vastas ootustele? kas andis piisava ettevalmistuse, et joogatunde läbi viia? ) :Minu jaoks vastas kursus 100% ootustele. Kursus oli piisavalt pikk, jõudsime läbi võtta kõik teemad, mis olid kirjas kursuse tutvustuses. Kõik teemad olid nii huvitavad ja viisid aina sügavamale joogasse. Tunnen, et õppisin nii palju uut sellel kursusel – nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi. See kõik annab mulle julguse ja piisava ettevalmistuse, et viia läbi traditsioonilise Hatha jooga tunde. Jooga on elustiil, maailmavaade ja teekond ning see kursus oli lühike aga väga seiklusrikas ja põnev rada sellest pikast teekonnast.

2. Hinnang kursuse juhendajale Anne Rändvale: Anne on suurepärane Õpetaja. Õpetaja suure algustähega. Ta valdab teemat ja oskab kõik arusaadavalt lahti seletada, kasutades näiteid ja lugusid. Minu jaoks olid selle kursuse teoorialoengud nii põnevad, Annet võikski kuulama jääda!

Tule Sinagi meie kooli õppima ja saa oma kogemus!
Namaste!