GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

HARJUTUSED HORMONAALSE TASAKAALU TOETAMISEKS

Naise elus on kolm peamist etappi: viljakas iga, üleminekuiga, menopaus. Kuigi iga etapi energia ja väljakutsed on erinevad, mõjutavad neid kõiki hormoonid.

Kas energia kõikumine, tsükliprobleemid, ovulatsioonihäired, kasvajad, üleminekuvaevused jmt on paratamatus või saab iga naine ise enda heaks midagi ette võtta?

Hormoonvõimlemine on suurepäraseks loomulikuks abivahendiks naistele hea enesetunde ja elukvaliteedi tagamisel. Need harjutused stimuleerivad verevarustust alakõhus ja reproduktiivorganites, tuues piirkonda juurde hormoone, toitaineid, vitamiine, hapnikku ja tõstes piirkonna temperatuuri. Harjutused tasakaalustavad hormoonide tootmist läbi liikumise ja refleksoloogiliste punktide stimuleerimise ning käivitavad lihtsal moel keha enda tervenemisprotsessid.

Kas oled väsinud sellest, et menstruaaltsükkel ja PMS kontrollivad su elu? Kas kell tiksub, kuid kurge ei paista kusagilt? Kas oled kimpus tsüsti(de) või müoomi(de)ga? Kas sul on diagnoositud PCOS? Võib-olla soovid leida leevendust üleminekuea või menopausiga kaasnevatele vaevustele?

Tule õpi selgeks põlisrahvaste viljakustantsudest, füsioteraapiast ja puhtast rõõmust inspireeritud harjutustega mis stimuleerivad naise jaoks kõige olulisemate hormoonide - östrogeenide ja progesterooni - tootmist ja tasakaalu.

Osalustasu 25€
Tasumine sularahas, ülekandega, SportID kaudu
*Registreeru hiljemalt 15.01.2020 katri.ristal @ gmail. com*