GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Loeng "SPORT JA AKTIIVSED INIMESED"

14.11.2019 kell 18.30 toimub Rakvere Gustavi Majas loeng teemal "Sport ja aktiivsed inimesed".

Juttu tuleb sellest, millega oma keha turgutada, kui on pingeline aeg nii füüsilises mõttes, kuid ka vaimse ülekoormuse korral. Loengul räägime CPTG kraadiga vitamiinidest ja toidulisanditest ning eeterlikest õlidest, millel on  Ülemaailmse Antidopingu Agentuuri (WADA) sertifikaat, et nendes ei leidu keelatud aineid  ja sobivad ka tegevsportlastele. 

Anu Int jagab oma kogemusi, kuidas need õlid ja toidulisandid on teda ennast ja ta peret aidanud ja jagab ka õlisegude retsepte. 


Eeterlike õlide koolitust viib läbi ja õlimaagiat tutvustab Anu Int, kes on elukutselt bioanalüütik ja töötab meditsiini alal. 30 aastat tagasi õppis ta massööriks ja puutus esimest korda kokku aroomiteraapia ja eeterlike õlidega, kuid siis jäi põhirõhk massaažile. Õlid tulid tema ellu uuesti aasta tagasi, selleks, et jääda. Ta on eeterlike õlide olemuse tundma õppimiseks koolitanud end seminaridel ja õpitubades Eestis. Anu ütleb, et nüüd, kui tal õlikohver laual seisab, saab ta nende abil lahendada paljud mured, mis peres tekivad nii seoses keha kui ka meelega.

Koolitusel saab ka oma käega katsuda ja ninaga nautida dT õlide maagiat- looduse kingitust inimestele! Kes soovib osta raamatuid, siis võtke kaasa natuke sularaha.

Loeng on suunatud nii sportlastele, kui ka rahvaspordiga tegelejatele ja ka kõigile neile, kes tahavad teada, kuidas oma keha sügisel paremini  turgutada.

Tule kuulama ja võta ka sõber kaasa! Osalejate vahel loosime välja üllatuse!

Aeg ja koht: 14.november kell 18.30 Gustavi Maja Rakvere Pikk 28 (hoovimaja)


Osalustasu: 8€ €, sõbraga tulles 15€ kahele

Vajalik eelnev registreerimine tel 553 5871 või e-postil gustavimaja@gmail.com