GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Jüri Lina loeng ”Kõige alatumad valed”

See loeng on ilmselt kõige jahmatavam, mida Jüri Lina kunagi on pidanud.

See on ühtlasi kuulajaskonna test, et näha, kui ulatuslikult võiks tekkida kognitiivne dissonants tegelikkuse ja massoonide kõige alatumate valede vahel. Tegelikkus toetub loodusseadustele ja kinnitab füüsikalisi võimalusi. Müütide levitamine takistab tegelikkuses oienteerumist.

Kuulajad saavad teada faktidest, mille olemasolust neil polnud aimugi, sest teatud andmeid on kiivalt varjatud. Õhtu vältel saab ilmsiks, et massoonid on oma ideoloogiliste käsilaste sotsialistide ja liberaalide abil tõhusalt teeninud oma halli kardinali – suurkapitali – kõige alatumaid huvisid. Demokraatia mõiste toel on kehtestatud sotsiaalliberaalne türannia, kakistokraatia, kus on vaba voli keskpärastel ja andetutel inimestel ja kust intensiivselt tõrjutakse välja kõiki üliandekaid indiviidid, kes töötaksid rahva huvides, lülitatakse ühiskonnast välja. Nikola Tesla on vaid üks neist traagilistest näidetest.

Õelad olendid, kes esinevad valgusingleina, on edukalt tõrjunud ilu ja headust.

Massoonid on naeruvääristanud kõiki elumõtet laiendavaid nähtusi, mida tihti nimetakse seletamatuteks, või lasknud neid maha vaikida, et avalikkust tasalülitada ja vaimset arengut takistada.

Varjatud ajaloo tundmine aitaks meie elu paremaks muuta. Just seepärast ei tohi avallikkus sellest teada saada. Neid, kes seda siiski soovivad tutvustada, laimatakse ja takistatakse.

Rahvusriikide lõhkumine on massoonide ja nende käsilaste tähtsamaid eesmärke.

Loomulikult tuleb juttu ka Rootsi rahvusriiki ohustavatest sündmustest ja asjaoludest, mida ka siseriiklikult on maha vaikitud, ning tervist puudutavaist andmeist, mida teadlikult varjatakse. Sealhulgas mahlaravi kohta.

 

Jüri Lina annab seekord ülevaate ka Eesti vabamüürlastest, paljastades nende olemuse ja KÕIK tähtsamad nimed selles arulagedas liikumises.

 

HOIATUS!

Kui olete ära kuulanud igati kontrollitud andmed kõige alatumate pettuste kohta, mille autoriks on telgitagused jõud, võib tekkida oht, et kuulajaskonna senine maailmavaade mõraneb või variseb koguni põrmu. Oht kognitiivse dissonantsi tekkeks on ilmne.

 

Vaheajal on võimalik osta raamatuid, sealhulgas Lina menukat ”Varjatud tervisevalemit”, millest on ilmunud viis trükki, ja tema uusimat teost ”Rokiajastu resonantsid”, mis samuti on seotud terviseprobleemide ja maagiaga. Ka maagilisi nähtusi käsitlevat romaani ”Eemaldumine Kartaagosse”, Toivo Kurmeti imeilusa muusikaga heliplaate, mida Eesti Raadio keeldub mängimast, ja filme (DVD-l). Lisaks tema kujundlikke muinasjutulavastusi. Lõpuks saab esitada küsimusi.

Aeg ja koht: 24.10 kell 18 Gustavi Maja

Osalustasu: 8€


Tere tulemast!