GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

MAI AGATE VÄLJATAGA loeng "RAAMIDEST VÄLJA ASTUMINE" II osa

Mai-Agate on välja andnud mitmed raamatud: "Loomise õpetus" (2009), "Sinu igavene elu" (2011), "Iga sinu tunne loob sind ennast" (2011), "Teejuht tööks iseendaga" (2012), „Meel, teadvus ja loomine“ (2013), „Elutarkuse terad“ (2013), „Vähi varjatud sõnumid“(2014,) osad neist raamatutest on valminud koostöös Kreet Rosinaga. 2018 jõudis müügile "Loomise õpetus II"

Mai-Agate Väljataga peamiseks sõnumiks on, et inimesed on loojad sünnist surmani ja nad loovad oma elu igal hetkel. Kõik, mis Sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab Sinu seest. Kõik meie tunded on magnetid ja tõmbavad täpselt seda ligi, mida sisaldavad.

Sel korral jätkub loeng teemal "Raamidest välja astumine". Me sünnime siia ilma teatud tähtede seisuga ja meil on astroloogiline raam. Meie kodu, lasteaed, kool ja töö seavad meile samuti raamid. Kas see kõik peab meid piirama ja olemagi nn meie "saatus"? Kas peame käima mööda seda rada ning juba kirjutatud stsenaariumi järgi või siiski saame ise oma elu luua? Kas on võimalik oleviku kaudu muuta tulevikku?
Nagu arvata, on ka juba ettekirjutatud stsenaariumi muutmine sinu enda käes. Aga kuidas seda teha? Selleks on erinevaid võimalusi. Sellest räägimegi loengul.

Oled oodatud Mai Agate Väljataga loengule!

Osalustasu ette registreerudes kuni 10.11 15€, kohapeal 17€

Aeg ja koht: 11.novembril
kell 18, Gustavi Maja Rakvere Pikk 28(hoovimaja)


Palume loengule ja registreeruda tel 553 5871 või e-post gustavimaja@gmail.com!!!

Kui soovid osta Mai Agate meditatsiooniplaati- "Sinu kõrgem mina näitab sinule" või "Tee vabaduseni", võta kaasa sularaha. Plaadi hind on 11€