GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

KODUNE ESMAABI EETERLIKE ÕLIDEGA

Alustame ka sellel sügisel oma loengute sarjaga dT eeterlikest õlidest ja nende kasutusvõimalustest!
Esimene loeng toimub juba 10.oktoobril kell 18.30. Teemaks on 
dT eeterlike õlide kasutamise võimalused ning nipid, kuidas aidata ennast ja oma koduseid eeterlikke õlidega. Kui poolteist aastat tagasi tarvitas Anu pere valu leevendamiseks enamasti Ibumetini, siis nüüd on selleks sertifitseeritud terapeutilised eeterlikud õlid. Samuti on lapse allergiaravimid asendatud eeterlike õlidega. Enamus dT eeterlike õlide kasutajaid segab oma keha- ja näoõlid kokku ise ja teab täpselt mida head ja vajalikku need sisaldavad. Pärast koolitust suudab Teist igaüks oma vajadustele tuginedes kokku panna oma esmaabi kotikese. Kohapeal on võimalik nuusutada terapeutiliselt puhtaid eeterlikke õlisid ja tunda ka nende tugevust ja võimu. 

Eeterlike õlide koolitust viib läbi ja õlimaagiat tutvustab Anu Int, kes on elukutselt bioanalüütik ja töötab meditsiini alal. 30 aastat tagasi õppis ta massööriks ja puutus esimest korda kokku aroomiteraapia ja eeterlike õlidega, kuid siis jäi põhirõhk massaažile. Õlid tulid tema ellu uuesti aasta tagasi, selleks, et jääda. Ta on  eeterlike õlide olemuse tundma õppimiseks  koolitanud end seminaridel ja õpitubades Eestis. Anu ütleb, et nüüd, kui tal õlikohver laual seisab, saab ta nende abil lahendada paljud mured, mis peres tekivad nii seoses keha kui ka meelega.

Koolitusel saab ka oma käega katsuda ja ninaga nautida dT õlide maagiat- looduse kingitust inimestele! Kes soovib osta raamatuid, siis võtke kaasa natuke sularaha.

Tule ise ja võta sõber ka kaasa! Olete väga oodatudsmiley Osalejate vahel loosime välja üllatusewink!

Aeg ja koht: 10.oktoober kell 18.30 Gustavi Majas Rakvere Pikk 28(hoovimaja)
Osalustasu: 8€ €, sõbraga tulles 15€ kahele

Vajalik eelnev registreerimine tel 553 5871 või e-postil gustavimaja@gmail.com

P.s. Jäta palun auto Aqva ette parklasse kuna Pikal tänaval napib parkimiskohti!