GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

INSPIREERIV NAISTEÕHTU KATRIN AEDMAGA

"India naised on üle maailma tuntud oma ilu poolest. Mitte seetõttu, et nad kõik on naturaalselt ilusad… ei, pigem oskab India naine kasutada kõikvõimalikke nippe, et olla oma mehe jaoks köitev, tuua igapäevaellu värvi ja ilu ning kaitsta ehtemaagia abil ennast ja oma perekonda."
                Katrin Aedma


24.augustil kell 18 oled oled oodatud naiselikkusele, ehtimisele ja ehtemaagiale pühendatud õhtule, mille viib läbi kirjanik ja koolitaja KATRIN AEDMA, kes elab suurema osa aastast Goas Põhja-Indias ja on kirjutanud Indiast 3 raamatut. 
Kuidas saab eesti naine kasutada india naise teadmisi ehetest ja ehtimisest, et olla huvitavam ja isikupärasem, tuua oma ellu enam ilu, värve ja eksootikat ning kaitsta ehtemaagia ja sümbolite abil ennast ja oma perekonda? 
Naisteõhtu teemad
·  Iga naine saab jõustada oma päeva, kui annab ehetele oma elus tähenduse ja suhtub teadlikult nii ehetesse kui nende kandmisse.
·  Milline on India naise suhe ehetega? Katrin räägib sellest, kuidas kasutatakse Indias peaehteid ja mis on sindhuur, mille iga abielunaine igal hommikul endale juusteseitlisse tõmbab… Kuulete, milleks on naistel otsa ees täpp bindi - kosmose püha sümbol selle ilmutamata olekus. 
·  Saate teada sikhide traditsioonidest seoses terasest käevõru karaga ning hindude punaste ja roheliste käevõrude sõnumist.
·  Katrin räägib, kes ja millal kannab kaelaehet nimega mangalsuutra ja milline on kulla tähendus hindude jaoks. Ta tutvustab jalakettide ja varbarõngaste kandmise kommet ja nende tähendust. 
·  Milline on erinevate talismanide ja sümbolite mõju India kultuuriruumis - navaratnayantra, mandalad, kilpkonn, omm -märk, svastika jt.
·  Kuidas tiibeti laulev pall omab sarnast tähendust Eesti rahvariiete krõlliga?
·  Kuidas nädalapäeva ehetega igal hommikul programmeerida päev edukaks?

Lektor: Katrin Aedma 
Katrinil on majandusharidus, bakalaureusekraad rahvusvahelistes majandussuhetes ja ärijuhtimises, ta on õppinud organisatsiooni- ja personalijuhtimist, täiskasvanute koolitamist jpm. Lektorina on Katrin Aedma jaganud oma teadmisi Mainori Ettevõtluskoolis, Tallinna Ülikoolis jm. Koolitusi on ta läbi viinud ka seitsmes välisriigis.

Aeg ja koht: 24.08 kell 18, Gustavi Maja Rakveres Pikk 28 (hoovimaja). Loenguga alustame kell 18.30

Osalustasu: ette registreerudes 7€, 9€ kohapeal. Sõbrannaga tulles kahele kokku 12€
 
NB! Kohapeal on võimalik imetleda ja ka osta ehteid Indiast, Tiibetist, Nepaalist ning leida endale põnevad lemmikud idamaa.com rändkaupluse tänavusest kleitide kollektsioonist. Kleidid on unikaalsed (enamasti naturaalsest materjalist) ja nn hansakleidid on toodud ainukesest vabrikust maailmas, mis neid toodab. 


P.s. Palun registreeru naisteõhtule hiljemalt 23.08!! Registreeruda saab helistades tel 553 5871, kirjutades gustavimaja@gmail.com või klikkides alloleval lingil
https://www.supersaas.com/schedule/Gustavimaja/GUSTAVI_MAJA_AJAKAVA