GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

INVESTEERIMINE JA KULD

Maailma keskpangad vahetavad dollareid kulla vastu! Selline uudis ilmus 2.mail Äripäevas

Raha väärtus väheneb ja sellega tõuseb kulla hind, mis on likviidne ja hinnatud olnud juba aegade hämarusest alates. Valuutad tulevad ja lähevad aga kuld oli, on ja jääb!

Kas Sina hoiad oma säästusid „sukasääres“ või pangas, kus Sinu raha kasutamisest teenib ainult pank, mitte Sina ise. Kas sul on olnud mõttes küsimus, kuidas kindlustada oma tulevik aga säästud on väikesed ja/või investeerimine keeruline? Kui nii, siis on see koolitus just Sulle!

Investeerimisteemalisel õhtul räägime variantidest, kuidas on võimalik luua/säilitada finantsiline turvalisus tulevikuks ja nautida võimalusterohket elu ka täna. Peamised teemad investeerimiskuld, selle eelised ja kuidas seda kasulikult soetada ning kuidas ja miks on kasulik omada osalust rahvusvahelises investeerimiskullakaubamajas.

Tutvustame huvitavat investeerimisvõimalust, millega alustamine on jõukohane igaühele ja kui ei karda tööd teha, siis on edu garanteeritud!

Anna endale võimalus ja tule kuulama! Ärakuulamine ei kohusta millekski, kuid huvi korral võib muuta Sinu elus palju!


Õhtu viib läbi Tiina Pärtels

Aeg ja koht: 16.05 kell 18.30, Gustavi Maja Rakvere Pikk 28 hoovimaja

Osalus: 5€

Kui tuled autoga jäta see Aqva ette parklasse ja tule Pikale tänavale jalgsi kuna meil toimuvad tänava uuendustööd ja parkimisvõimalused on piiratud.

NB! Nii tore, kui annad oma tulekust teada tel 5535871 või gustavimaja@gmail.com