GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

KEVAD JA SUVI dōTERRA EETERLIKE ÕLIDEGA

Kui Sul ei ole olnud veel võimalust tutvuda eeterlike õlidega või oled juba nendega tuttav aga tahaks infot kasutamise kohta, siis on see koolitus just Sulle!! 

See on TERRA 10 põhiõli koolitus kus räägime piparmündi, lavendli, sidruni, teepuu, pune, DeepBlue, Zengest, Onguard ja muidugi eeterlike õlide kuningast viirukist. Kuna eeterlikud õlid on oma olemuselt taime immuunsüsteem, siis nad saavad suurepäraselt hakkama ka inimese tervise toetamisega. Eeterlikud õlid on looduse imeline kingitus inimestele. Kui sa õpid neid tundma, siis saad nad appi võtta nii kodu koristamisel, toidu maitsestamisel, pesupesemisel ja loomulikult nii vaimse kui ka füüsilise tervise toetamisel. 
Kevadel ja suvel on paljudel inimestel mureks erinevad allergiad ning samuti tülikad putukad. Päikese võim kasvab ja sellega seoses, tekib vajadus kaitsta oma nahka liigse päikesekiirguse eest. Eeterlikud õlid on võimsad ja nendest saab abi nii allergiate leevendamisel, putukate tõrjumisel kui ka päikesekaitsevahendite tegemisel. Kuidas- sellest loengul räägimegi. Koolitusel kuuled kasutajakogemusi ja seda kuidas on võimalik lihtsate nippidega kaitsta ennast viiruste eest ja püsida  tervena ning naeratada iga päev. 

Eeterlike õlide koolitust viib läbi ja õlimaagiat tutvustab Anu Int, kes on elukutselt bioanalüütik ja töötab meditsiini alal. 30 aastat tagasi õppis ta massööriks ja puutus esimest korda kokku aroomiteraapia ja eeterlike õlidega, kuid siis jäi põhirõhk massaažile. Õlid tulid tema ellu uuesti aasta tagasi, selleks, et jääda. Ta on  eeterlike õlide olemuse tundma õppimiseks  koolitanud end seminaridel ja õpitubades Eestis. Anu ütleb, et nüüd, kui tal õlikohver laual seisab, saab ta nende abil lahendada paljud mured, mis peres tekivad nii seoses keha kui ka meelega.

Koolitusel saab ka oma käega katsuda ja ninaga nautida dōTERRA õlide maagiat. Ka selle koolituse raames on võimalik soovijatel liituda dōTERRA-ga . Kes soovib osta raamatuid, siis võtke kaasa natuke sularaha.


Tule ise ja võta sõber ka kaasa! Olete väga oodatudsmiley

Aeg ja koht: 23.mail kell 18.30 Gustavi Majas Rakvere Pikk 28
Osalustasu: 5 €, sõbraga tulles 8€ kahele

Vajalik eelnev registreerimine tel 553 5871 või e-postil gustavimaja@gmail.com