GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

ALLERGIAD, PÄIKE ja PUTUKAD- ESMAABI EETERLIKE ÕLIDEGA

Meie koolitussarja kolmas koolitus teemal “Allergiad, päike ja putukad- esmaabi eeterlike õlidega” 

Kevad on kohe käes ja sellega koos hakkavad paljusid kimbutama allergiad ning samuti tülikad putukad. Päikese võim kasvab ja sellega seoses, tekib vajadus kaitsta oma nahka liigse päikesekiirguse eest. Eeterlikud õlid on võimsad ja nendest saab abi nii allergiate leevendamisel, putukate tõrjumisel kui ka päikesekaitsevahendite tegemisel. Kuidas- sellest loengul räägimegi. 

Õhtut viivad läbi Margit Kaldmets Tartust ja Anu Int Rakverest.
Margit on õlidega juba üle 4 aasta kõrvuti elanud ja saanud nendega suureks sõbraks. Õlid on tema elu muutnud sedavõrd, et ta on pühendanud ennast täiskohaga doTerra terapeutiliste eeterlike õlide maailma. Ta õpib ja täiendab ennast pidevalt ja jagab seda ka teistega. Ta on koolitanud ennast Eestis, Austrias, Ungaris, Hollandis, Inglismaal ja ka Portugalis. Samuti on õppinud erinevaid tehnikaid, kuidas nende õlidega aidata ennast, oma pere ja ka teisi dōTERRAst lugupidavaid huvilisi. Ilma oma õlideta ta kodust ei lahku, sest kunagi ei tea, kes abi vajab. 

Anu on elukutselt meedik. Tema hobiks on 30 aastat tagasi õpitud massööri amet, inimeste aitamine on tal lihtsalt veres. Õlid tulid tema ellu umbes aasta tagasi ja nüüd on õlid tema elus väga tähtsal kohal. Ta on eeterlike õlide olemuse tundma õppimiseks koolitanud end seminaridel ja õpitubades Eestis. Anu ütleb, et nüüd, kui tal õlikohver laual seisab, saab ta nende abil lahendada paljud mured, mis peres tekivad nii seoses keha kui ka meelega.

Aeg ja koht: 16.aprillil kell 18.00 Gustavi Maja 

Osaluspanus: 6€, tulles sõbraga kahekesi on osalustasu 10€ kahele

Palun anna oma osalemissoovist teada tel 553 5871 või e-postil: gustavimaja@gmail.com