GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

MAI AGATE VÄLJATAGA loeng "KARMA"

Mai-Agate Väljataga on selgeltnägija ja ravitseja. Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast ja aidanud tuhandeid inimesi. Kanaldajana on tal võime vastu võtta ja vahendada infot kõiksusest, näha haiguste põhjusi, tunnetada inimese rolle eelmistes eludes ja selgitada eluülesandeid. Viimastel aastatel on ta tegutsenud regressiooni-terapeudina.

Mai-Agate on välja andnud mitmed raamatud: "Loomise õpetus" (2009), "Sinu igavene elu" (2011), "Iga sinu tunne loob sind ennast" (2011), "Teejuht tööks iseendaga" (2012), „Meel, teadvus ja loomine“ (2013), „Elutarkuse terad“ (2013), „Vähi varjatud sõnumid“(2014,) osad neist raamatutest on valminud koostöös Kreet Rosinaga. 2018 jõudis müügile "Loomise õpetus II"

Mai-Agate Väljataga peamiseks sõnumiks on, et inimesed on loojad sünnist surmani ja nad loovad oma elu igal hetkel. Kõik, mis Sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab Sinu seest. Kõik meie tunded on magnetid ja tõmbavad täpselt seda ligi, mida sisaldavad.


Sel korral on loengu teemaks: KARMA
Karma on teema, millest räägitakse tänapäeval üha enam. Kui mõistame karma tähendust, kas siis oskame ka selle teadmisega midagi peale hakata? Või ongi karma paratamatu tagajärg eelnevalt tehtud vigade eest, mida selles või ka järgmistes eludes tuleb kaasas kanda?


Oled oodatud Mai Agate loengule! 

Osalustasu: ette registreerudes kuni 22.04 15€, kohapeal 17€

Koht ja aeg: Gustavi Maja Pikk 28(hoovimaja) Rakvere, 23.04 kell 18

Enne loengut on pakkuda kaks 
Mai Agate Väljataga individuaalvastuvõtu aega kell 15 ja 16.15 (Ajad on täitunud)

Palume loengule ja/või vastuvõtule registreeruda tel 553 5871 või e-post gustavimaja@gmail.com!!!