GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

MAI AGATE VÄLJATAGA loeng "SÜNNIMÄRGID KUI KARMAMÄRGID"

Mai-Agate Väljataga on selgeltnägija ja ravitseja. Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast ja aidanud tuhandeid inimesi. Kanaldajana on tal võime vastu võtta ja vahendada infot kõiksusest, näha haiguste põhjusi, tunnetada inimese rolle eelmistes eludes ja selgitada eluülesandeid. Viimastel aastatel on ta tegutsenud regressiooni-terapeudina.

Mai-Agate on välja andnud mitmed raamatud: "Loomise õpetus" (2009), "Sinu igavene elu" (2011), "Iga sinu tunne loob sind ennast" (2011), "Teejuht tööks iseendaga" (2012), „Meel, teadvus ja loomine“ (2013), „Elutarkuse terad“ (2013), „Vähi varjatud sõnumid“(2014,) osad neist raamatutest on valminud koostöös Kreet Rosinaga. 2018 jõudis müügile "Loomise õpetus II"


Mai-Agate Väljataga peamiseks sõnumiks on, et inimesed on loojad sünnist surmani ja nad loovad oma elu igal hetkel. Kõik, mis Sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab Sinu seest. Kõik meie tunded on magnetid ja tõmbavad täpselt seda ligi, mida sisaldavad.


Sel korral on loengu teemaks: Sünnimärgid kui karmamärgid- kohustuslikud tunnete läbielamised. Igal inimesel on sünnimärke, ühel rohkem, teisel vähem. Ja nagu teada - miski ei ole juhuslik, igal asjal on põhjus. See kehtib ka sünnimärkide kohta. Mõnele võib alguses tunduda kummaline, et üks täpp või laik tema kehal võiks tähendada midagi enamat kui lihtsalt täpiks või laiguks olemist. See on tõesti nii, et iga sinu sünnimärk sisaldab väärtuslikku informatsiooni sinu kohta kandes endas teavet erinevate eluõppetundide ja väljakutsete kohta.

Nagu arvata oli, on ka sünnimärkide teema lahendamise võti sinu enda käes. Aga kuidas seda võtit kasutada? Selleks on erinevaid võimalusi. Sellest räägimegi loengul. 

Oled oodatud Mai Agate loengule! 

Osalustasu ette registreerudes kuni 4.02 15€, kohapeal 17€

Koht ja aeg: Gustavi Maja Pikk 28(hoovimaja) Rakvere, 5.veebruaril kell 18

Enne loengut on pakkuda kaks 
Mai Agate Väljataga individuaalvastuvõtu aega kell 15 ja 16.15 (Mõlemad ajad on broneeritud aga huvi korral võid anda teada ja panen Sind ootelehele)

Palume loengule ja /või vastuvõtule registreeruda tel 553 5871 või e-post gustavimaja@gmail.com!!!