GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

HATHA JOOGA ÕPETAJA 200H KURSUS

HATHA JOOGA ÕPETAJA 200H KURSUS!
EDUKALT LÕPETAJATELE YOGA ALLIANCE SERTIFIKAAT


Kas oled mõelnud joogasse rohkem süveneda , kuid India või Tallinn jäävad liiga kaugele ? Või oled unistanud joogaõpetaja tööst? Või oled käinud ehk juba aastaid kodulinna joogatundides , kuid joogast ikka midagi ei tea? Või pakuvad Sulle ehk huvi iidsed veedalikud teadmised? Või oled ehk huvitatud tervise parandamise võimalustest, mida pakuvad jooga ja ajurveeda? Või hoopis sooviksid anda endale üks tore ja ülendav väljakutse?

Nüüd on Sul võimalus seda kõike teha! Rahu õhkavas Rakveres avab esmakordselt oma  uksed Joogakool Lakshmi , et pakkuda lõppematut varandust teadmiste näol. See rikkus ei vähene kunagi ja selle varanduse kogumiseks pole kunagi liiga vara või hilja. Kuna jooga praktiseerimine on sobilik kõigile ja jooga õpetus peab sobima igale inimesele, vanusele ja kehale, on see kursus samuti avatud kõigile. Ei ole vajalik eelnev kokkupuude jooga või ajurveedaga või kehaline painduvus , küll aga huvi veedalike teadmiste suhtes.

Joogakool Lakshmi Hatha Jooga Õpetaja 200h programm on heakskiidetud rahvusvahelise joogaorganisatsiooni Yoga Alliance poolt ning koolil on luba anda välja rahvusvahelist joogaõpetaja sertifikaati, millega kursuse lõpetaja on oodatud tööle paljudes maailma erinevates riikides ja mis on aluseks, et õppida edasi Yoga Alliance`i erinevates joogakoolides üle maailma.

Joogakool Lakshmi asutaja ja õpetaja Anne Rändva on süvenenult õppinud ajurveedat ja joogat juba palju aastaid. Oma kodulinnas Viljandis töötab Anne Rändva nii ajurveeda terapeudina kui ka joogaõpetajana ning omab rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate hatha jooga õpetajana. Ajurveedat ja joogat on Anne Rändva käinud õppimas mitmel korral intensiivkursusel Indias ( 200 h TTC Shivashakti Traditional Yoga School ja 300 h TTC Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine) ja läbinud ka joogateraapia kursuse ( Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine). Anne Rändva käib end pidevalt täiendamas ning õpib hetkel kaugõppes ashtanga jooga meistrikursusel.
Anne Rändva on registreeritud Yoga Alliance`i õpetaja ja tunnustatud täiendõppe pakkuja (E-RYT® 200, RYT® 500, YACEP ).

200 tunnine hatha jooga õpetaja kursus kestab 31.märtsist 2019 kuni aprillini 2020. Kooli õppepäevad on kahel päeval kuus nädalavahetustel.
Kursuse lõpetaja on võimeline iseseisvalt läbi viima hatha jooga tunde, tunneb jooga anatoomiat ja filosoofiat , oskab juhendada üle 50-ne erinevat asana ja 5 pranajaamat , teab nende kasulikkust ja vastunäidustusi, teab joogatunni läbiviimise metoodikat ja 5 erinevat sanskriti keelset mantrat.

Kursuse lõpetaja saab peale edukat eksamite sooritamist rahvusvaheliselt tunnustatud hatha jooga õpetaja 200h sertifikaadi .

MIDA OODATA : 
Meie koolipäevad saavad olema nädalavahetustel kaks päeva kuus, et saaksid õppida ka töö kõrvalt. Õpperuumid asuvad  Gustavi Majas Rakveres aadressil Pikk 28. Meie päevad on 7 tundi pikad ja sisaldavad endas ühe lõunapausi ja paar lühemat pausi.

Õppepäevades sisaldub:
Jooga anatoomia 
Jooga filosoofia
Eetika
Õpetamise metoodika
Pranajaamad
Asanad
Vinyasad
Krijad 
Mudrad
Bandhad 
Mantrad
Meditatsioon või / ja lõdvestus
Ajurveeda

Toimumise ajad:
31. märts
14.aprill
12.mai;26.mai
29.-30.06
10.-11.08
28.-29.09
12.-13.10
9.-10.11
14.-15.12.
Järgmise aasta kuupäevad on hetkel vabad ja võiksime panna need, arvestades üldisi huve.

Kursuse edukalt lõpetanud omandavad rahvusvahelise joogaühingu Yoga Alliance`i sertifikaadi.
Kursuse tasu 1800€ .
Varase registreerija osalustasu 1600€. Varase registreerija soodushinna saad, kui registreerid end kursusele enne 28.02.2019.
Kohtade arv on piiratud. 
Kokkuleppel on võimalik ka tasuda kursuse eest osamaksetena. 
Ettemaks 140€ palume tasuda enne 20.02.2019 ja on mittetagastatav, kui otsustad kursusest loobuda. Alates märtsist ettemaks ja osamaksed 160€. 
Et kinnitada enda osalemissoov, palun saada lühike kiri aadressil
terviselate@gmail.com või helista 56973764.
Samal aadressil ja mobiilinumbril saad Sa vastused ka kõikidele tekkinud küsimustele.

Viljandi Joogakool Lakshmi. Yoga Alliance.
Anne Rändva
E-RYT® 200, RYT® 500, YACEP