GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

MAI AGATE VÄLJATAGA loeng "VALGUSKANDJAD"

Mai-Agate Väljataga on selgeltnägija ja ravitseja. Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast ja aidanud tuhandeid inimesi. Kanaldajana on tal võime vastu võtta ja vahendada infot kõiksusest, näha haiguste põhjusi, tunnetada inimese rolle eelmistes eludes ja selgitada eluülesandeid. Viimastel aastatel on ta tegutsenud regressiooni-terapeudina.

Mai-Agate on välja andnud mitmed raamatud: "Loomise õpetus" (2009), "Sinu igavene elu" (2011), "Iga sinu tunne loob sind ennast" (2011), "Teejuht tööks iseendaga" (2012), „Meel, teadvus ja loomine“ (2013), „Elutarkuse terad“ (2013), „Vähi varjatud sõnumid“(2014,) osad neist raamatutest on valminud koostöös Kreet Rosinaga. 2018 jõudis müügile "Loomise õpetus II"


Mai-Agate Väljataga peamiseks sõnumiks on, et inimesed on loojad sünnist surmani ja nad loovad oma elu igal hetkel. Kõik, mis Sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab Sinu seest. Kõik meie tunded on magnetid ja tõmbavad täpselt seda ligi, mida sisaldavad.

Sel korral räägib Mai Agate räägib valguskandjatest. Kas Sina oled valguskandja? Mis eesmärki valguskandja teenib? Mida peab teadma inimene, kes on valguskandja? Milline on valguskandja sagedus?

Mai Agatega on kord juba nii, et kohapeal alles selgub, mis teemal juttu tuleb ja kindlasti on see midagi uut ja huvitavat;-) Kevadel jäi loeng „Valguskandjad“ ära kuna Mai Agatel oli värske ja põnev loeng ette valmistatud, mida ta tahtis meiega jaga. Ehk saame sel korral „Valguskandjatest“ kuulda;-)

Igal juhul oled oodatud kohtumisele Mai Agatega! 


Osalustasu ette registreerudes 15€, kohapeal 17€

Koht ja aeg: Gustavi Maja Pikk 28(hoovimaja) Rakvere, 4.12 kell 18

Palume loengule registreeruda hiljemalt 03.12 tel 553 5871 või e-post gustavimaja@gmail.com!!!