GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

JÜRI LINA loengud ”Tervistavate vahendite sihilikust varjamisest” ja ”Praod fassaadil”

Massoonid on teinud kõik, et avalikkuse eest varjata ülilihtsaid tervistumise vahendeid, nii et inimene saaks valida alternatiivseid meetodeid tervise sälitamisel või taastamisel. Jüri Lina annab neist ülevaate, näidates lõpuks dokumentaalfilmi ameerika arsti jahmatavalt lihtsast meetodist 30 päevaga suhkurtõvest vabanemiseks. Seda võtet on kõigiti varjul hoitud, sest arstimitööstus kaotaks muidu suuri sissetulekuid.

Ettekande käigus selgub, miks lausa hüsteerilisest võideldakse lihtsate looduslike vahendite vastu, käigutades koguni hirmutamiskampaania kookosõli vastu. Selgitatakse, miks varjatakse andmeid vahendeist, mis soodustavad tervise säilitamist ja koguni parandamist.

Juttu tuleb sellestki, kuidas on võimalik lahti saada artriidist ja vältida selgroo kooldumist vanemas eas.

Räägitakse l-arginiini ja l-lüsiini imelistest omadustest, kroomi ülitähtsusest ja sellest, miks C-vitamiini alahinnatakse ja muust olulisest.

Vaheajal on müügil edukas Lina raamat ”Varjatud tervisevalem”.

Ja tema uusim raamat ”Rokiajastu resonantsid”, mis samuti on seotud terviseprobleemidega.

Õhtu teises osas pealkirja all ”Praod fassaadil” tuleb juttu inimsusevastastest kuritegudest, mis on toime pandud demokraatia nimel. Kirjanik räägib oma muljetest ja avastustest, mis ta tegi hiljutisel Portugali-sõidul. Ta annab ka seletuse asjaolule, miks riigis täheldati olulist majanduskasvu, kui massoonlus oli keelustatud.

Ta valgustab ka Rootsis üha sürrealistlikumaks muutuvat olukorda.


Vaheajal on võimalik osta raamatuid, heliplaate ja filme (DVD-l). Ettekannete lõpus saab esitada küsimusi.

Lektor: Jüri Lina

Aeg ja koht: 22.11 kell 18, Pikk 28 Rakvere (hoovimaja)

Osalustasu: 6€