GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

KATRIN AEDMA loeng "INDIA RAHVARAVI"

Oled oodatud 7.02.2019 kell 18.30 Gustavi Majja meeleolukale India õhtule, kus särav koolitaja, kirjanik ja ajakirjanik Katrin Aedma kõneleb teemal: “India rahvaravi”.

Saame teada, kuidas kasutatakse Indias mitmeid Eestiski saada olevaid toiduaineid nii söögi valmistamiseks kui ka ravimiseks nii sees- kui välispidiselt. Loengul tutvute ka Katrini Indiast pärit kaasa, massaažiterapeudi Vickyga ja kuulete, kuidas on võimalik tänu india massaažile terveneda ning ühtlasi suurendada oma eluisu ja energiat. 

Loengu teemad: 

  • Milliste koduste vahenditega ravitakse Indias?
  • Kuidas keeta mustast piprast köharohtu?
  • Kuidas kasutada ravimina kikerherne jahu?
  • Mille vastu aitab kurkum? Miks peetakse kurkumi ehk india safranit imerohuks? 
  • Õliravi kasulikkusest (liigestele ja peale)
On teada, et idamaine toitumine erineb euroopalikust. Kombineeritavad maitsed on enamasti iidsetest aegadest perest perre kantud teadmiste tulemus ja arvestatakse nii kehatüübi, toiduainete keemilise sobivuse kui ka näiteks aastaaegade ja inimese vanuserühmaga. Õiget toitumist peetakse igas kultuuris tervisliku ja tasakaalustatud elu üheks olulisemaks komponendiks.

NB! Naispere rõõmuks on Katrinil ja Vickyl kaasas ka rändkaupluse kaunid idamaised ehted, talismanid, kotid ja sallid, aga ka valik autorihinnaga raamatuid.

Osalustasu10 € ette registreerudes, 13 € kohapeal

Registreeru palun kindlasti hiljemalt 4.02 tel 55 35 871 või e-mail gustavimaja@gmail.com 


LEKTORIST
Katrin Aedmal on kahekordne majandusharidus, bakalaureuse kraad rahvusvahelistes majandussuhetes ja ärijuhtimises, ta on õppinud organisatsiooni- ja personalijuhtimist, andragoogikat ehk täiskasvanute koolitamist jpm. 2010 omandas ta rahvusvahelise noorte juhtimisorganisatsiooni JCI Treeninginstituudi kõrgeima koolitajataseme. Lektorina on Katrin Aedma jaganud oma teadmisi Mainori Ettevõtluskoolis, Tallinna Ülikoolis jm. Koolitusi on ta läbi viinud ka seitsmes välisriigis, sh Indias ja Norras.
Tema sulest on ilmunud mitmeid raamatuid, näiteks “Avalik esinemine hirmuhigita”, “Virtuaalse suhtlemise kultuur”, “Saleduse saladused hõivatud inimesele”, “14 päeva Goas” jm.

Massaažiterapeut Vickyl on valge ehk kristallaura (osade allikate andmetel oli valge auraga ka India müstik Osho) ja sünnipärased eeldused tervendamiseks, sellele lisandub teistest hoolimine, tähelepanelikkus ja kohusetunne. India massaaži seansi ajal ravib ta oma klienti ka palvete ja tervendava energiaga. Idamaise näomassaaži ja näohoolduse puhul kasutab meister looduslikke segusid ja õlisid (kurkumi, beisanit, sandlipuud jm).
NB!  Huvilistel on võimalus registreeruda Vicky massaažiseansile 7.02 ja 8.02. Küsi infot tel: 513 2444, (Katrin) katrin.aedma@gmail.com 

  1. India pea- ja näomassaaž ICM õliga (hõlmab õlavöötme, õlavarred, kaela, pea ja osa näost)- 30minutit soodushind 19€
  2. Õlavöötme- ja kaelamassaaž (ilma õlita läbi riiete)- 30 minutit, soodushind 19€
  3. Kombineeritud raviseanss (tšakrate avamine ja tasakaalustamine toimub koos massaažiga (sisaldab ühte eelnevatest massaažidest ja energiaravi)- 1 tund 59€
  4. Astroloogiline nõustamine- eeldab et teate om sünni kellaaega paari tunnise täpsusega- 30 minutit 50€ (registreeru tel 513 2444 Katrin)
Eestlanna Katrini ja indialase Vicky kohtumise lugu on kajastanud TV3 saatesarjas:  “Piirideta armastus”. 

Kliendi tagasiside kuu aega pärast koolitust: “Tere, Katrin! Tahan sind tänada India rahvaravi teemalise loengu eest. Hommikune kurkum on mind palju aidanud – näiteks kadus mu peopesast suur soolatüügas ja sain abi ka ühele nn naisteprobleemile.”

P.S. Ravimite valmistamisel soovitame alati  järgida ka sisemist häält, mis teavitab, kas antud ravim on just teie keha jaoks see kõige õigem.” 
Katrin Aedma, idamaa.com