GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

MAI AGATE VÄLJATAGA loeng "LOOMINE UUES ENERGIAS" ja raamatu "Loomise õpetus II" esitlus

Mai-Agate Väljataga on selgeltnägija ja ravitseja. Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast ja aidanud tuhandeid inimesi. Kanaldajana on tal võime vastu võtta ja vahendada infot kõiksusest, näha haiguste põhjusi, tunnetada inimese rolle eelmistes eludes ja selgitada eluülesandeid. Viimastel aastatel on ta tegutsenud regressiooni-terapeudina.

Mai-Agate on välja andnud mitmed raamatud: "Loomise õpetus" (2009), "Sinu igavene elu" (2011), "Iga sinu tunne loob sind ennast" (2011), "Teejuht tööks iseendaga" (2012), „Meel, teadvus ja loomine“ (2013), „Elutarkuse terad“ (2013), „Vähi varjatud sõnumid“(2014,) osad neist raamatutest on valminud koostöös Kreet Rosinaga.
Mai Agate Väljatagalt ilmus sel sügisel menuraamatu "Loomise õpetus" II osa mida ta loengul ka tutvustab. Müügile on jõudnud ka "Loomise õpetuse" kordustrükk!


Sel korral võtab Mai Agate Väljataga inimhinge osadeks lahti ja räägib teadlikust-, kollektiivsest- ja ülimast teadvusest. Teadlikkus oma osadest annab oskuse paremini hakkama saada. 

Mai-Agate Väljataga peamiseks sõnumiks on, et inimesed on loojad sünnist surmani ja nad loovad oma elu igal hetkel. Kõik, mis Sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab Sinu seest. Kõik meie tunded on magnetid ja tõmbavad täpselt seda ligi, mida sisaldavad.

Aeg ja koht: 2.10 kell 18 Gustavi Maja Pikk 28 hoovimaja

Osalustasu: Ette registreerudes 15€ ja kohapeal 17€

Registreeru tel 553 5871 või e-post gustavimaja@gmail.com