GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

NAISTEPÄEVAÕHTU AINULT NAISTELE

MEIE NAISED OLEME JU KÕIK KAUNID JA TÄIUSLIKUD AGA...
Aeg-ajal oled olnud ju Sinagi rahulolematu  oma väljanägemise suhtes ja mõelnud, et miks küll mina ei ole sõber oma meigikotiga, kus vajalikul hetkel  ei ole seda mida otsid ja lisaks ebapiisavad oskused- kuidas peita tumedaid silmaaluseid meigi abil. Kas kasutada laovärvi ja lainerit, kuidas saada suuremad silmad ja sära silmadesse? Milline huulepulk on kõige sobivam ja kuidas saada perfektne huulejoon ning kuidas värvida huuled, et need oleksid terve õhtu kaunid? Ning siis veel need juuksed, mis nendega teha?

Armas naine, võta üks õhtu endale ja tule selle talve viimasel õhtul  hubasesse Gustavi Majja täiendama oma meikimis- ja juuksesättimisoskusi. Võta kaasa oma peegel, meigikott ja juukseaksessuaarid, koolutajad jm. mida Sa tavaliselt ennast sättides kasutad. Ja ära unusta kaasa võtmast oma head sõbrannat! Lööme ennast kevadeks "LILLE"l!

Meikimist juhendab Külli Murdjõe kunstnikunimega KylliMUA. Külli on õppinud meigikunstnik ja grimmeerija. Lisaks meikimisele tegeleb ka soengute ja patside tegemisega. Külli tegemistest lähemalt https://www.facebook.com/kuellimua/

Lisaks enda kauniks tegemisele, joome ka soojendavat taimeteed ja teeme suu magusaks, selle eest hoolitseb Ly, kes on Gustavi Maja perenaine.

Aeg: 19.03 kell 18-20.30

Osalustasu 17€, võta sõbranna kaasa, sest nii on soodsam- 30€ kahele
Registreeru kindlasti hiljemalt 18.03 tel 553 5871 või gustavimaja@gmail.com

PS! Proovi oma ÕNNE ja tule üritusele TASUTA!
1.Jaga FB üritust 
https://www.facebook.com/events/179604176098108/ oma ajajoonel
2. Pane meeldib https://www.facebook.com/kuellimua/ ja https://www.facebook.com/tervisetoit/
3. Kirjuta kommentaaridesse kellega koos üritusele tulla tahaksid
4. Kõigi jagajate vahel loositakse 18.03 õhtul välja üks TASUTA pääse 19.03 üritusele ÕHTU AINULT NAISTELE. Sõbranna, kelle nime lisasid saab üritusele tulla soodushinnaga 10€!! Võitjale antakse võidust teada FB sõnumites!