GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

ÕHTU LILLE LINDMÄEGA

Ajastud vahetuvad Universumi rütmiseaduse järgi. Kalade ajastu, mil domineerisid madala võnkesagedusega energiad, annab ruumi algavale Veevalaja- ehk Kuldsele ajastule. Selle energiad on kõrgeimate võnkesagedustega.
Liigume ühelt ajastult teisele ülelibisemise faasis, mil luuakse Kuldajastule vajalikke tingimusi.
Maa ja inimeste bioväljas toimub puhastumine sinna ladestunud negatiivsetest tunde-energiatest, sellega tehakse ruumi uutele energiatele.
Uute energiatega ajastut loob inimkond koos meist kõrgemate Universumi tsivilisatsioonidega.
Sel korral tuleb jutuks Lille aasta lõpus toimunud India reisist koos pildimaterjalidega. Mida tehakse Indias seoses uue ajastuga. Maailma suurima meditatsioonipüramiidi ehitamine Indias ja palju põnevat veel seoses uue ajastu loomisega.
Lille Lindmäe on diplomeeritud rahvaravija, ekstrasenss, bioväljade tikkija. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas. Ta on esinenud rahvusvahelistel seminaridel ja konverentsidel bioväljade teemal. Aastatel 1990 -1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina.
Ta on kirjutanud kolm raamatut: “Iidse teadmisega õnnistatud”, “Tähed on bioväljas ja taevas” ja 2017 aastal ilmus "Loome kuldset ajastut". Loengul saab osta raamatuid.
Kohapeal võimalik osta Lille Lindmäe raamatuid ja ravipilte.
Palun kindlasti õhtule registreeruda hiljemalt 5.03, et teaksime kohtadega arvestada tel 553 5871, e-post: gustavimaja@gmail.com
Osalustasu 15€ ette registreerudes. Kohapeal 17€.

Uus loengu aeg: 6.03 kell 18
Koht: Gustavi Maja Pikk 28 (hoovimaja)