GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

TOORTATRAJAHUST PIPARKOOGITAIGNA VALMISTAMISE TÖÖTUBA

Tule veeda esimese advendi pealelõuna mõnusas piparkoogihõnguses töötoas! 

Piparkoogitaigna valmistamine on imelihtne ega nõua palju aega ja vaeva. Töötoas segame valitud vürtsidest ja toortatrajahust kokku piparkoogitaigna, millest saab ka Sinu pere jõuluaja lemmik. See on kombinatsioon jõuluvürtsidest, puhtast toorainest ja armastusest. Toortatrajahust gluteenivabad piparkoogid on tervislikum alternatiiv, millega pühadeajal maiustada. 
Lisaks taigna valmistamisele, teeme ka näpud jahuseks ja küpsetame valmis piparkoogid. Piparkookide küpsemise ajal, segame valmis glasuuri ning näitame, kuidas looduslike värvidega anda glasuurile erinevaid toone.
Tatrajahust küpsetisi on Evelin oma perele ja tuttavatele valmistanud viimased 3 aastat ja sellega „ära petnud“ ka pühendunud nisufännid. Jõululauas maiustades, ei pea tundma süümepiinu ja muretsema söödud kalorite pärast, kui toiduvalmistamisel teha tervislikumaid valikuid. Seda sulle õpetada soovimegi!
Kaasa saad retsepti, maitsvad piparkoogid ja sooja pühade alguse tunde!
Töötuba juhendavad Evelin ja Ly

Võta kaasa oma armsad lapsed/lapselapsed ja tule teeme käed jahuseks ning suu magusaks!

Osalustasu: täiskasvanu 10€, laps 5€

Koht ja aeg: Gustavi Maja, 3.detsembril kell 13-15

Registreeru kindlasti hiljemalt 1.12 õhtuks tel 553 5871 või E-post: gustavimaja@gmail.com nii teame toorainetega arvestada!!!!