GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

5-OSALINE TŠAKRAKURSUS

5 osaline tśakrakursus viib meid lähemale oma müsteeriumile. Igal korral läbime harjutusi ja meditsioone tehes erineva tśakrakeskuse. Vabastame blokke. Tunnetame energiavoogusid nii endal kui teistel. Häälime ja loitsime ikka selleks, et saada teadlikumaks oma sisemaailmast. Väestame keha energeetiliselt. Tantsime 5-rütmi tantsu muutes oma mõtted liikumiseks. Kogeme looduselementide (tuli, vesi, maa, õhk) võimu ja tuge.
Kui küsid endalt mõne nendest küsimusest.. Kui jalge alt kaob maa, kuidas leian siis toetuse? Teistel läheb hästi ja miks minul mitte? Ma ei tea kas teen nii või naa, kas ütlen ei või jaa? Kui tunned, et Sul on .. Hirm, et keegi mind ei armasta. Pole vahel häält, et välja öelda... Kivistunud mõtteviis Kurbus ja elu mõtte puudumine ...siis see kursus on Sinu jaoks!
Juhendajaks, toetajaks ja hoidjaks on Kaire. Loodusterapeut-massöör, praktiseerinud 5.rütmi tantsu 9 aastat, reiki ja joogaga tegelenud 18 aastat. Lisaks idamaade erinevad teraapiad, energeetilised harjutused, shamanistlikud lähenemised jm.

Kursus koosneb viiest osast ja on omavahel seotud. Moodustub kinnine grupp ja juurde erinevatesse osadesse liituda ei saa.


Toimumise ajad 13. oktoober, 20.oktoober, 27.oktoober, 17.november ja 24.november. Algusega kell 18.15 ning lõppeb 20.30 Maksmine 2 x kaupa ning see on 30 eurot Makstes kõik korraga on hinnaks 70 eurot.

Palun registreeru kindlasti hiljemalt 11.10 e-post
lilleaasa@gmail.com või tel 56644101 Kaire