GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Jüri Lina loeng "VÕLTSITUD MAAILMA"

See on kõige jalustrabavam loeng, mis varasemate saladokumentide ja andmete alusel näitab meile tegelikku maailma, mida ka kõige elavam fantaasia ei suudaks välja mõelda. Ent teadustõendid viitavad sellele, et KÕIK väited meie universumi olemuse, elu päritolu, inimese arengu, meie ajaloo ja olude kohta on tuulest võetud. Paljastatakse jaburdamist Suure Paugu teemal ja räägitakse nn alternatiivsetest maailmaseletustest, millel puudub igasugune seos tegelikkusega. Juttu tuleb ka elu tegelikust mõttest.

Homo sapiensi ja neandetaallaste DNA uuringud löövad jalad alt kogu meie senisel ettekujutusel inimkonnast. Seepärast jälitatakse neid teadlasi, kes on jäänud truuks teaduse teenimisele, mitte poliitilisele korrektsusele. Uuringud, sealhulgas geneetilised, viitavad hoopis millele muule, kui meile maailma elitaarsete jõudude kohta on sisendatud. Kuulaja saab teada, miks üliolulisi andmeid endiselt püütakse maha vaikida.

Juttu tuleb ka jubedatest asjaoludest, mis puudutavad meie tervist, sealhulgas ohtlike viiruste sihilikku levitamist. Varjatakse lihtsaid võtteid, mis säästavad meie tervist.

Räägitakse Apollo tapmiskatsetest, Apollo on olnud rooma ajastu (nagu ka antiikkreeka Apollon) kauni harmoonilise muusika kaitsejumal. Seda roima pannakse toime ka Eestis. Lektor toob esile värskeid andmeid, mida ajakirjandus varjata üritab.

Ajaloo manipuleerimisest on välja valitud Teise maailmasõja kõige tumedamad saladused, mis nüüd on ilmsiks tulemas. Sealhulgas Nürnbergi kohtuprotsessi kõige räpasematest saladustest.

Räägitakse raamatuist, mis on nii tõhusalt Saksamaa ja Rootsi raamatukogudest kõrvaldatud, et isegi asjatundjad pole neist kuulnud. Juttu on sealhulgas ühe eesti autori teosest, mis Lääne-Saksamaal varsti pärast Teist maailmasõda ilmus, paljastades Nõukogude armee koletislikke roimi. Avalikkusel ei lubata raamatuga tutvuda.

Loengu käigus peaks selguma tõsiasi, et kogu maailm on võltsitud. Õhtu vältel selgub miks ja kelle huvides. Jüri Lina on avameelsem kui kunagi varem

Lektor tutvustab ka oma uusimat raamatut eesti keeles - ”Rokiajastu resonantsid”. Valmimas on uus film, mille esilinastus toimub järgmisel aastal.

Vaheajal on võimalik osta raamatuid, heliplaate ja filme (DVD-l). Ettekande lõpus saab esitada küsimusi.

Osalustasu 6€

Aeg ja koht: 3.11 kell 18-21, Gustavi Maja Pikk 28 (hoovimaja)