GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

NAISE SEKSUAALSUSE LÄTETEL

Naise seksuaalsuse lätetel.

Et mõista naist iseendas, peaks teadvustama kindlasti ka enda seksuaalsust. Seksuaalenergia on ürgvõimas jõud, ilma selleta poleks elu olemaski. Seksuaalsus on lisaks tungile, mis tõukab naist otsima kontakti teise inimesega ja päädib reproduktiivse aktiga, ka naudinguallikas ja partnersuhte ülioluline komponent. Naise suhe oma seksuaalsusesse mõjutab paarisuhte sisekliimat. Paarisuhe omakorda on aga tervisliku seisundi, materiaalse turvatunde ja eneseteostuse kõrval inimese üks olulisim õnne- ja rahulolu allikas. 

Loengus käsitletakse:
*Kuidas ja millal hakkab kujunema naise seksuaalsus? On see kaasasündinud energia või kujuneb seksuaalsus hoopis elu käigus?
*Millele tähelepanu pöörata väikese tüdruku arengus, et küpse naisena oleks tal hea kontakt oma seksuaalsusega?
*Kuidas mõjutab naise kontakt oma seksuaalsusega paarisuhet? Miks see on oluline naisele ja mida tähendab naise seksuaalsus tema partneri jaoks?
*Kas seksuaalelu puudumine lahutab naise tema seksuaalsest, naudingule orienteeritud olemusest? Ja kui mitte, mis siis lahutab naise tema seksuaalsusest?

Loomulikult on loengule oodatud ka mehed. Väga oodatud. Naised tahaksid väga, et mehed mõistaksid paremini oma panust naise seksuaalsuse väljendumisel (või siis mitteväljendumisel). Isadele võiksid huvi pakkuda aga need olulised verstapostid, mida meeles pidada oma väikese tüdruku kasvamise juures, et temast kasvaks elutervete instinktidega eluterve naine. Lõviosa loengust on pühendatud just sellele intrigeerivale teemale.

Lektor: Katrin Saali Saul  Holistika Instituut, perekonna psühhoteraapia lektor; Koolitussarja „Naiseks olemise kunst. Avasta oma naiselik vägi läbi arhetüüpide maagilise maailma“ looja.
Vikerraadio perekonnaelu käsitleva saatesarja "Peresaade" looja ja saatejuht. Raamatute "Naiseks olemise kunst" ja "Eluterve kärgpere käsiraamat" autor.

Osalustasu: 15€

Koht ja aeg: Gustavi Maja Pikk 28, 12.10 kell 18

Palun kindlasti registreeruda loengule hiljemalt 11.10, tel 553 5871 või e-post gustavimaja@gmail.com!!!!!