GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

SHINDOd tutvustav tund

MIS ON SHINDO?

Shindo® on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo® annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele. Shindo loojaks on Kazuko Kuratomi, kes lõi selle süsteemi oma allergia ja astmahaigust põdeva tütre tervendamiseks

Shindo® käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuse seisundid (stress, füüsilised- emotsionaalsed pinged) häirivad inimese loomulikku tasakaalu. Shindo® võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest- ning emotsionaalsetest pingetest, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt. Shindo® tasakaalustab keha energiaid.


Shindo® abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.

Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada. Shindo vabastab keha emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest, tasakaalustades samas keha energiaid.

Shindo looja sensei Kazuko Kuratomi on öelnud, et inimkonnal on tegelikult teadmised, kuidas elada ja terveneda, olemas, kuid tsivilisatsiooni arenemise käigus oleme me need unustanud. Shindo aitab need meelde tuletada.


Mis Kazuko Kuratomi haigena sündinud tütresse puutub, siis tema on nüüdseks täiskasvanuks saanud ja täielikult tervenenud. 

Tutvustav tund toimub 28.08 kell 8.Tunnis saad tunda venituste ja hingamise mõju oma enesetundele. Teeme soojenduse ja  kolm venitusharjutust koos hingamise ja massaažiga.

Pane selga soovitavalt puuvillasest riidest trenniriided ja tule proovi, kas shindo sobib Sulle!!

Osalustasu maksad vastavalt oma enesetundele tunni lõpussmiley

Palun anna oma tulekust teada, et teaksin kohtadega arvestada tel 553 5871 Ly või gustavimaja@gmail.com