GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Teaduspõhised alternatiivsed vähiravimeetodid ja immuunsüsteemi tasakaalustamine. RAAMATUESITLUS- "TOIDA OMA TERVIST"

Hoolimata püsivatest müütidest nagu oleks vähk geneetiliselt ettemääratud ehk midagi, millest pole pääsu, on teaduse andmetel vaid 5-10 % vähkkasvajatesse haigestumisest seotud geneetikaga. Ülejäänud haigestumised on seega tingitud epigeneetilistest ehk geenidest mittesõltuvatest faktoritest nagu toitumine, elustiil, keskkond ja stress. Vähki haigestumist on kirjeldatud ka kui jumalikku korralekutsuvat koputust õlale…

Loeng tutvustab tegureid, millest hoiduda ja millele panustada, et keha aidata ning kirjeldab erinevaid keskkondlikke, emotsionaalseid ja toitumuslikke tegureid, mis kehas rakulisi kõrvalekaldeid esile kutsuvad. Räägime vähi olemusest, vähi ennetusest ning keha tasakaalustamisest raske haiguse ajal ja järgselt. Loengus räägitu põhineb integratiivse meditsiini praktikute vaadetel.

Loengus:

– Tutvustame biokeemilisi seaduspärasid, millest lähtuvad vähiravis integratiivsee meditsiini praktikud
– Räägime mujal maailmas kasutusel olevatest edukatest teaduspõhistest vähiraviteraapiatest;
– Uurime, kuidas toetada uute tervete rakkude teket, keha puhastumist ja vaimu värskendamist;
– Räägime teadusuuringutes heaks kiidetud efektiivsetest lisanditest, millega toetada immuunsüsteemi keemia- ja kiiritusravi ajal;
– Tutvustame teadusuuringutes kinnitust leidnud toitaineid, taimi ja aineid, mis immuunsüsteemil vähirakkudega võidelda aitavad.

Lektoriks integratiivne terviseterapeut ja toitumisnõustaja Liis Orav.

Peale loengut esitleb Liis Orav oma äsjailmunud raamatut "TOIDA OMA TERVIST"

"Selleks et olla õnnelik ja terve, peab inimene õigesti mõtlema, õigesti hingama, õigesti toituma ja küllaldaselt liikuma, on öelnud Gunnar Aarma. Seda, et tervis sõltub meie oma valikutest, kinnitavad ka tüviraku-uuringud ja epigeneetika. Aastakümneid ilma teinud geneetiline determinism vajub järjest sügavamale ajaloo unustusehõlma.
Samas on ravimikeskne meditsiin külvanud paljudesse usu, et terviseprobleeme on võimalik seljatada ka elustiilis muudatusi tegemata. Sul on palavik – võta palavikualandajat, kolesterool on kõrge – haara kolesterooliravim, kannatad kõrvetiste ja refluksi käes – viska põske maohappe pärssija ... ja elu on jälle ilus!

On tõsi, et toit on vaid osa ÕNNE ja TERVISE grandioossest puslest, samas on see aga üks kiiremaid ja kergemini kontrollitavaid võimalusi põhjaliku restardi tegemiseks kehas. Kui võrdleme haigust sõjaga, on immuunsüsteem meie armee, toit aga relvad ja laskemoon. Vangistatud armee, roostes relvade ja olematu laskemoonaga on sõda pea võimatu võita ...

Tervel on tuhat unistust, haigel ainult üks, ütleb rahvatarkus. Haiguse lävel seistes on lihtsam tagasi pöörduda, kui hiljem konarlikku rada pidi, tõvest laastatuna valguse poole rühkida. Usalda oma keha ja austa tema sõnumeid! Toida oma tervist!

Toidu ravivõime ning energeetilise tähtsuse teadvustamiseni jõudis raamatu autor Liis Orav läbi isikliku valusa kogemuse. Ta usub, et loodusliku toidu, informeeritud valikute, hea energia ning positiivse suhtumisega on võimalik mägesid liigutada. Liis Orav on lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli ning täiendanud end kodu- ja välismaal loodusravi, nutrigenoomika ja biomeditsiini vallas."

Loengu osalustasu 11€

Palun registreeru loengule hiljemalt 3.05 e-post gustavimaja@gmail.com või tel 553 5871!!

Kui soovid ainult raamatuesitlusele tulla, siis see on tasuta ja algab umbes 19.30. Raamatud müügil soodushinnaga 13€!!