GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

UUE AJASTU HUVIRING LASTELE

Aina enam liigub inimene iseenda tõelise olemuse suunas. Me kõik igatseme elada oma elu ilma hirmudeta ja soovime näha enese ümber armastust täis reaalsust. Elada iga päev kooskõlas oma tõeliste soovidega ja omada meelerahu – see peaks olema iga inimese peamine siht tema elus. Meie, kes me oleme täiskasvanud, saame õpetada uusi väärtusi oma lastele. Mis on elus tähtis? Kas reageerida konfliktile konfliktiga või armastavalt, lahustades seeläbi konflikti?
Kutsun kõiki teie lapsi osalema uue ajastu huviringis, mille eesmärgiks on arendada lapses: Keskendumisoskust, fookuste paikapanemist elus
Eneseväljendusjulgust
Loovust
Õppimisvõimet ja õppimise tahet (mis kipub tänases koolisüsteemis lastel kaduma)
Keha tunnetust
Rütmitaju
Eneserahustamisoskust
Lõdvestumisoskust
Suhtlemisoskust
Ideede genereerimist
Koostööoskust
 
ja veel palju muudki.
 
Tundides õpib laps läbi mängu selgeks paljud võtted ja viisid, mis on tegelikult siin elus vajalikud, et elada iseenda ja ümbritsevaga rahus ja harmoonias kasutades maksimaalselt ära oma potentsiaale. Laps saab olla laps. Ja samas õppida iga tund midagi uut enese, oma kaaslaste ja maailma kohta.
Tundides mängitavad mängud on näiteks:
Rütmimängud (uurime ka erinevaid pille, kindlasti trummi, mis on suurepärane pill tõstmaks lapse enesekindlust ja usku endasse, lisaks tasakaalustab ta mõlemaid ajupoolkerasid)
Laulumängud
Rollimängud
Tunnetus – ja tähelepanumängud
Tantsumängud
Meisterdamismängud
 
Kindlasti tegeleme tunnis ka meditatsiooniga (mis on kõige tõhusam eneseabi vahend kõigile inimestele) ning joogaga (keha ja meele ühendus, aitab lapsel rahuneda ja arendab füüsilist ja vaimset vastupidamist ning tahtejõudu).
 
Huviringi juhendan esialgu ainult mina, Marin Mägi-Efert, edaspidi on plaanis kutsuda tundidesse ka külalisjuhendajaid.
Olen õppinud mängimist Kõrgemas Lavakunstikoolis (21.lend) ja mänginud professionaalses teatris  alates 2004. aastast. Olen uurinud ja praktiseerinud  erinevaid vaimseid praktikaid, teooriad ja maailmakäsitlusi. Olen valmis oma õpitut edasi andma nii hästi kui oskan. Ja kellele siis veel, kui mitte meie lastele? Neile, kellele me selle maailma jätame. Ja ma usun, et kui lapsel on tema rõõm ja mäng, teda kuulatakse, temaga arvestatakse, tema eest hoolitsetakse ja teda armastatakse, siis kasvab temast ilus, õnnelik ja terve inimene, kes suudab omakorda maailmale palju ilusat anda.
Kohtume tunnis!

Vajalik eelnev registreerumine hetkimeline@gmail.com

Osalustasu 22€ kuus

Armastusega, Marin Mägi-Efert.