GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

JÜRI LINA loeng "VÕIMU NÄHTAMATUD VARJUD" II osa

VÕIMU NÄHTAMATUD VARJUD II OSA
 
Kirjanik ja filmirežissöör Jüri Lina alustab esimese osa kokkuvõttega ja jätkab siis andmete tutvustamist, mis võivad kuulaja arusaamad maailmast kummutada. Need on hämaruses hoitud faktid bioloogiast, majandusest, vabaenergiast, poliitikast ja ajaloost. Ta räägib muu hulgas ÜROst kui jälgist organiseeritud kuritegevuse keskusest, Punasest Ristist kui rahajõmmide hüpikorganisatsioonist, Eesti kõige rohkem varjatud saladustest, sellest, miks kolmas maailmasõda on välistatud, kuidas Wall Street kontrollis isegi kontrollimatut Stalinit, miks USA ei sekkunud, kui Mao Zedong laastas oma kodumaad, kusjuures laastatatuse ulatust on tänini varjatud, teeb juttu ka sellest, kust praegune sotsiaalkindlustuse mudel on üle võetud ja miks, Kõneleb Fidel Castro kõige pöörasematest saladustest ning sellest, miks uusimad bioloogilised avastused ei lähe kokku Darwini teooriatega ja miks nii intensiivselt tõrjutakse kõrgkultuuri nähtusi ja meritokraatial lastakse pärssida praeguse ühiskonna arengut.
On selgunud, et võim on teadlikult varjanud algmaterjali, mis oleks aidanud meil kujundada oma olukorrast hoopis teistsuguse arusaama kui meil on praegu.
Paljusid võivad šokeerida võimu jubedad varjud, mis loengu vältel nähtavaks muutuvad.
 
23. jaanuaril ilmub eesti keeles Jüri Lina legendaarse teose ”Skorpioni märgi all. Nõukogude võimu tõus ja langus” neljas, oluliselt täiendatud trükk (560 lk). Selle lühitutvustus, Loengul on see saadaval poole hinnaga. Seda raamatut on mitmel pool maailmas, eelkõige USAs, peetud kõige tähtsamaks raamatuks, mis ilmunud viimase 200 aasta vältel.
Jüri Lina esitab ka kriitikat Tallinnas novembrikuus toimunud David Icke'i ettekande suhtes, eelkõige vene propaganda vahendamise osas.
 
Tere tulemast sellele ülitähtsale loengule!
Vaheajal on võimalik osta raamatuid, heliplaate ja filme (DVD). Ettekande lõpus saab esitada küsimusi..