GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

NOORKUU TANTSUKOHTUMINE VIIE ELEMENDI RÜTMIS

5-rütmi- mis see on?
Selle looja on Gabrielle Roth üle 40 aasta tagasi. See on keha emotsioonidest vabastamine läbi tantsu. See on tants läbi looduserütmide. Tants annab võimaluse vabaneda kammitsatest, välja elada, väljendada ja vabaneda keha pingetest. lihtsalt tantsida- kogu hingest.
Voolamine - yin, naisenergia, element maa. Keha äratamine liikumisele tunnetades maa kandvat ja toetavat jõudu. Keha hakkab liikuma ja pea ei pea mõtlema kuidas ta seda teeb.
Staccato - yang, mehelik energia, element tuli. Õpetab selgelt väljendama oma soove ja vajadusi.Kehtestame end nii tantsus kui elus.
Kaos - mees ja naisenergia vaheldumine, element vesi. Kõikide vanade segavate energiate vabanemine. Kaos õpetab jääma enda keskmesse ja keerulistes olukordades alistuma.
Lüürika - element õhk. Kergus, lendlemine ja hõljumine, sest keha raskemad ja segavamad energiad on puhastunud ja avanenud uuele energiale. Märkame rõõmu iseendas, teistes ja kogu maailmas.
Vaikus- element eeter. Mina siin ja praegu oma kehas. Vaikus ei ole kunagi liikumatus.
 
Tantsuoskus ei ole vajalik.
Uued tantsiajad on alati oodatud!

Osaluspanus 5€
 
Juhendaja - Kaire Tomson
Massöör-loodusterapeut, reiki meister
Olen teerajal kulgeja  nagu meie kõik. Rada on aga vahel keeruline ja mida keerulisem, seda huvitavam. Just see ongi huvitav, sest viib edasi ja annab võimalusi leida seni tundmatuid radu.
Oma keha tundmaõppimene ja tunnetamine on käinud läbi erinevate praktikate - erinevad joogad, meditatsioonid, qi gong, rännak. 5-rütmi köitis siiski 7 aastat tagasi niivõrd, et seda lihtsalt pidi ka teistele edasi andma. Nii on seda ka juba 5 aastat Rakveres tantsitud.