GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

MAI-AGATE VÄLJATAGA LOENG "TÄNASED ELUTÕED"

Mai-Agate Väljataga on selgeltnägija ja ravitseja. Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast ja aidanud tuhandeid inimesi. Kanaldajana on tal võime vastu võtta ja vahendada infot kõiksusest, näha haiguste põhjusi, tunnetada inimese rolle eelmistes eludes ja selgitada eluülesandeid. Viimastel aastatel on ta tegutsenud regressiooni-terapeudina.

Mai-Agate on välja andnud mitmed raamatud: "Loomise õpetus" (2009), "Sinu igavene elu" (2011), "Iga sinu tunne loob sind ennast" (2011), "Teejuht tööks iseendaga" (2012), „Meel, teadvus ja loomine“ (2013), „Elutarkuse terad“ (2013), „Vähi varjatud sõnumid“(2014,) osad neist raamatutest on valminud  koostöös Kreet Rosinaga.


Oma Rakvere loengus keskendub Mai-Agate tänastele elutõdedele. Mai-Agate Väljataga peamiseks sõnumiks on, et inimesed on loojad sünnist surmani ja nad loovad oma elu igal hetkel. Kõik, mis Sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab Sinu seest. Kõik meie tunded on magnetid ja tõmbavad täpselt seda ligi, mida sisaldavad.
 
Sel loengul on võimalus saada läbi Mai-Agate kanaldamise vastused sind huvitavatele küsimustele. Saada oma küsimused eelnevalt gustavimaja@gmail.com
 
Teeme läbi rännaku ja lõpetame loengu meditatsiooniga.


 
Aeg: 14.10.2016 kell 18

Koht: Gustavi Maja Pikk 28 Rakvere (hoovimaja)

Osalustasu: 15€


Vajalik eelnev registreerumine tel 553 5871, või e-postil: info@gustavimaja.eu