GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

SHINDO TUTVUSTAV TREENINGTUND

MIS ON SHINDO?

Shindo® – ida ja lääne kohtumispaik
Shindo® on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo® annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.

Shindo® käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuse seisundid (stress, füüsilised- emotsionaalsed pinged) häirivad inimese loomulikku tasakaalu. Shindo® võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest- ning emotsionaalsetest pingetest, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt. Shindo® tasakaalustab keha energiaid.


Shindo® abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks. Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada. Shindo vabastab keha emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest, tasakaalustades samas keha energiaid.

Shindo treeningtunnid Gustavi Majas esmaspäeviti kell 8.30. Esimene tutvustav tund 5.09.

Anna oma osalemissoovist teada, et saaksime arvestada mattide pleedidega!!

Info tel 553 5871 või gustavimaja@gmail.com

Shindo treeningtunnid Tapal Kauba 5 (Eesti Raudtee AS maja), kolmapäeviti kell 18.15. Esimene tund toimub 14.09. Võta kaasa oma matt ja pleed.