GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

SISSEJUHATUS AYURVEDASSE. BIOENERGEETIKA JA REFLEKSOLOOGIA ALGKURSUS


Ayurveda,  tähendab tõlkes ja sisuliselt  elamise tarkust- Ayur - elu, elamine,   veda -  teadmised, teadus, tarkus, mis hõlmab kõike inimese eluks vajalikku: nii toitumist kehatüüpide järgi kui astroloogiat kui numeroloogiat kui bioenergeetikat ehk siis eluenergia liikumist inimkehas ja energiaväljas k.a. emotsionaalne ja mentaalne väli.
Bioenergeetika ja refleksoloogia algkursus aitab siseneda maailma, mis on nähtamatu, kuid mõistetav, kui võtta vaid aega selle tajumiseks, lubada endale muuta oma mõttemustreid just niipalju, kui ego selleks võimalusi annab ja julgust vabaneda seni teadaolevast:)
Pidev muutumine on ainuke kindel asi siin maailmas ja kui võtta endale vastutus muuta oma mõttemustreid, siis tulevad muutused  ka füüsilises maailmas:)
Idamaade terviseõpetuse kohaselt on hea enesetunde aluseks energia vaba liikumine kehas. Haiguse, valu ja väsimuse põhjuseks energia seiskumine ja kuhjumine mingil põhjusel. Energiameridiaanidel asuvate punktide süsteemse mõjutusega saab igaüks ka ise hakkama, kui vaid iseenda jaoks veidi aega võtta. Loengute käigus teeme palju harjutusi- venitame-sirutame kompame - otsime võrdlusi, et kuulaja veidigi tajuks, millega seostada, sest nähtamatu maailma jaoks puuduvad üheseltvõetavad terminid. Kurusel õpitu saad rakendada igapäevaellu, et aidata ennast ja oma lähedasi.
 
Laupäev 3.12 kell 10-17, lõuna 13-14
 

 1. Sissejuhatus bioenergeetikasse ja refleksoloogiasse
  * Veidi bioenergeetika taustast
  * Terminid ja mõisted - mis on bioenergeetika, refleksoloogia, tsooniteraapia, energiameridiaanid , meridiaanipunktid, meridiaanikell ja kes on Yinid-Yangid meie elus?
  * Kuidas mõista energia liikumist inimkehas ja selle blokaade?
  * Mida saab igaüks ise teha, et energialiikumine sujuks tõrgeteta
  * Soovituslik kirjandus iseõppijaile antud valdkonnast.
 2. Refleksoloogia. Alustame tsooniteraapiast, ehk siis energeetilised reflekstsoonid kätel, jalgadel, kõrvadel ja näol.
 
Pühapäev 4.12 kell 10-17, lõuna 13-14
 
        Lahkame lahti energiameridiaanid
         *Jämesool/ Kops
         * Magu/Põrn
         * Süda/Peensool
         * Neer/ Põis
         * Kolmiksoojendi/ Vereringe ja perikard
         * Sapipõis ja Maks
      
Küsimused-vastused
 
Lektor Sirje Kalve
 
Kursuse 2 päeva osalustasu: registreerudes ja tasudes kuni 20.11 75€, hiljem 85€. Kursuse hinnas vahepauside joogid ja kerged suupisted, lõuna ei sisaldu hinnas.
 
Lektori tutvustus:
Sirje Kalve on õppinud Indias erinevaid Ayurveda ravimassaaže ning lõpetanud antud erialad ka Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias.Sirje Kalve töötab lektorina alates sügisest 2010 Sisemise Tarkuse Koolis Universus. Ta on pidanud tellimusloenguid huvigruppidele üle Eesti ning töötanud aastaid Tallinnas massöörina.