GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

AURAVÄLJA TUTVUSTAV LOENG JA AURA MÕÕTMINE

Igal elusolendil on oma unikaalne auraväli- energiaväli. Auravälja salvestub Sinu füüsiline, mentaalne ja vaimne informatsioon. Auraväli on mõjutatud nii välistest kui sisemistest teguritest. Tänapäeva uusima tehnoloogia abil on võimalik auravälja vaadelda ja mõõta ning seda protsessi jälgida arvuti ekraanilt. Auraväljas silmale nähtavad jälgitavad tulemusi on võimalik tõlgendada ja analüüsida. Analüüs aitab mõista oma isiksuse eripära, märgata seoseid füüsilise, vaimse ja mentaalse seisundi vahel, näha väliste mõjutajate toimet auras, kontrollida oma emotsionaalset seisundit.

Tervise Kodu poolt läbiviidaval auramõõtmisel ja analüüsil on haruldane võimalus mõõta ka eesti taimede (lilleveede vahendusel) mõju enda auraväljale. Lisaks annab uuring ülevaate energiakeskuste (tšakrate) energia blokeeringutest ning psühhoemotsionaalsest olukorrast.

Peale esmast auramõõtmist ja analüüsi, on võimalik hakata kasutama erinevaid meetodeid tervendamiseks, mille tulemuslikkusest annab hea ülevaate teistkordne  mõõtmine.

Aeg: 9.04 kell 11.00 tutvustav loeng Metsamoor Irje Karjuselt
kell 11.30 Individuaalsed aura mõõtmised
Koht: Gustavi Maja, Rakvere Pikk 28 (hoovimaja)

Hind: 12 eurot/ inimene (Tutvustav loeng  ja esmane auravälja mõõtmine 15min koos lilleveede mõju proovimisega), 25€ kordusmõõtmine koos erinevate tehnikate kasutamise ja mõõtmise tulemuste saatmisega e-mailile

Kohapeal võimalik tutvuda ja kaasa osta Looduse Varasalve tooteid!
Palume aeg broneerida e- postil: gustavimaja@gmail.com või tel 5535871 (4 vaba aega esmaseks mõõtmiseks alates kella 17-st)