GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

HORMONAALSE TASAKAALUNI TEADLIKU TOITUMISE JA LOODUSRAVI ABIL

Tsüklikorratused, PMS, fibroidid, tsüstid, östrogeenretseptor-positiivne rinnavähk, endometrioos… Tuhanded naised kannatavad hormonaalsetest kõrvalekalletest tingitud terviseprobleemide käes.  
Võib-olla oled Sa juba aastaid erinevaid ravimeid kasutanud, kuid pole neist erilist abi saanud? Kõlab paradoksaalselt, kuid tervishoiusüsteem ei keskendu mitte tervise hoidmisele, vaid pigem haiguste ravimisele. Oma tervise hoidmine on eelkõige Sinu enda kätes!!

Sa ise vastutad oma tervise eest!  Ka siis, kui tervis juba tõrgub, saad Sa oma tervise heaks palju ära teha.   Pea meeles, et inimorganism on uskumatult tark –  kehal on bioloogiline oskus end parandada, kuid ta vajab seejuures Sinu abi.

Sa saad oma organismi enesetervendamist toetada luues selleks sobivad tingimused. Seda eelkõige just sobiva toitumisega, sest niisamuti nagu on võimalik end haigeks süüa, on võimalik end ka terveks süüa.  Valik on Sinu!

Kuidas ennast aidata, mida vältida ja millele panustada?  

 

Suguhormoonidele keskendunud loengus tuleb juttu:

  • Erinevatest keskkondlikest faktoritest, mis meie hormoonide tööd mõjutavad
  • Toidust, mille abil hormonaalset tasakaalu ja viljakust  kõige võimsamalt toetada saame
  • Milliste taimede ja toitainete abil leevendada östrogeeni domineerimist, millega kaasneb PMS, fibroidid, endometrioos, migreenid,  ülekaal, rinnavähk ja paljud teised pahaloomulised kasvajad.
  • Milline toitumisravi ja looduslisandid on tõhusad akne, liigse karvakasvu (hirsutismi), õuntüüpi rasvumise  ja polütsüstiliste munasarjade puhul?
  • Kuidas on omavahel seotud suguhormoonide tasakaalutus ja naiste seas nii levinud kilpnäärme alatalitlus ja mil moel neid terviseprobleeme leevendada?

Loeng keskendub holistilisele toitumis- ja loodusravivõtete tutvustamisele, mis meid ebameeldivatest tervisemuredest säästa aitavad.

Lektor: terviseterapeut ja toitumisnõustaja Liis Orav www.toitumistarkus.ee

Aeg: 31.03.2016 kell 18

Koht: Gustavi Maja, Rakvere Pikk 28 (hoovimaja)

Maksumus:9€

Palun anna kindlasti oma osalemissoovist teada tel 553 5871 või e-postil: gustavimaja@gmail.com