GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

AURAVÄLJA TUTVUSTAV LOENG JA AURA MÕÕTMINE

Igal elusolendil on oma unikaalne auraväli- energiaväli. Auravälja salvestub Sinu füüsiline, mentaalne ja vaimne informatsioon. Auraväli on mõjutatud nii välistest kui sisemistest teguritest. Tänapäeva uusima tehnoloogia abil on võimalik auravälja vaadelda ja mõõta ning seda protsessi jälgida arvuti ekraanilt. Auraväljas silmale nähtavad jälgitavad tulemusi on võimalik tõlgendada ja analüüsida. Analüüs aitab mõista oma isiksuse eripära, märgata seoseid füüsilise, vaimse ja mentaalse seisundi vahel, näha väliste mõjutajate toimet auras, kontrollida oma emotsionaalset seisundit.

Tervise Kodu poolt läbiviidaval auramõõtmisel ja analüüsil on haruldane võimalus mõõta ka eesti taimede (lilleveede vahendusel) mõju enda auraväljale. Lisaks annab uuring ülevaate energiakeskuste (tšakrate) energia blokeeringutest ning psühhoemotsionaalsest olukorrast.
Peale esmast auramõõtmist ja analüüsi, on võimalik hakata kasutama erinevaid meetodeid tervendamiseks, mille tulemuslikkusest annab hea ülevaate teistkordne mõõtmine.


Aeg: 13.02 kell 12.00 tutvustav loeng Metsamoor Irje Karjuselt
kell 12.30 Individuaalsed auravälja mõõtmised Kalev Kurrot


Koht: Gustavi Maja, Rakvere Pikk 28 (hoovimaja)

Hind: 12 eurot/ inimene (Tutvustav loeng ja esmane auravälja mõõtmine)


Kohapeal võimalik tutvuda ja kaasa osta Metsamoori Looduse Varasalve tooteid!


Palume aeg broneerida e- postil: gustavimaja@gmail.com või tel 5535871