GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

JÜRI LINA RAAMATU "VARAJATUD TERVISEVALEM" TUTVUSTUS JA LOENG "KAS HIPPOKRATESEL OLI ÕIGUS: KAS TERVISLIK TOITUMINE TAGAB TERVISE?"

26. oktoobril ilmub Eestis Jüri Lina menuraamatu “Varjatud tervisevalem” neljas, täiendatud trükk (272 lk).

Sel puhul tutvustab autor seda lühidalt veerand tunni vältel ja peab seejärel loengu teemal “Kas Hippokratesel oli õigus: Kas tervislik toitumine tagab tervise?”

Kirjanik ja filmirežissöör Jüri Lina kõneleb oma loengul neist meetodeist, kuidas temal on õnnestunud säilitada oma tervist paljude aastate vältel. Uusimad teadusuuringud kinnitavad, et ta on olnud õigel teel

Andmed, mis pole jõudnud avalikkuse ette. Jüri Lina keskendub oma ettekandes teabele, mis ei mahtunud uude trükki.
 
Oluliste vitamiinide annuste suurendamisel võib päästa inimelusid, kergendada haigete seisundit ja koguni paljudest eluohtlikest haigustest terveks ravida (näiteks teetanus, kuigi ametlikult on see ravimatu). Läkaköhast, tuberkuloosist ja hepatiidist on lihtne lahti saada, nagu selgub arstiteadlaste uuringuist, mida aga ei taheta arstidele edasi rääkida. Uurimused on olemas, järeldused on lihtsad, võiks päästa hulga inimelusid, aga millegipärast seda ei tehta!?
Samal ajal nenditakse uurimustes, et enamik inimesi kannatab vitamiinide ja mineraalide vaeguse käes, sest tööstuslikes toiduainetes on väga vähe või üldse mitte vitamiine alles, näiteks B12, mistõttu tekivad närvihaigused ja koguni äkksurmad.
Uuringud on kestnud mitu aastat, abistamaks arste ja patsiente. Ometi pole neist avalikkusele räägitud. Justkui keegi ei tahaks terveid inimesi näha. Teatud andmed vitamiinide ülipositiivse mõju kohta on koguni salastatud.
 
Statistika näitab, et eestlased on muutunud Euroopa Liidus üheks kõige haigemaks rahvaks, hoolimata hiiglaslikest meditsiinilistest panustest. Keskmine eluiga on Euroopa madalamaid (näiline pikenemine on tingitud üksnes õnnetussurmade vähenemisest, 19%). Üheks ametlikuks põhjuseks olevat eestlaste endi hoolimatu suhtumine oma tervisesse. Igal juhul peab kusagil olema midagi väga viltu.

Aeg ja koht: Reedel, 30. oktoobril kell 18.00 Gustavi Maja, Rakveres Pikk 28.
Sissepääs 5 eurot.