GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Dikriid, rosaariumid

Oletame, et sa elad kõige õnnelikumat elu, su sõbrad on nagu headust kiirgavad valgusolendid. Sul on su igatsetud armastav teine pool. Sa võid oma kogukonnale, kaaslastele, sõpradele, olgu see  kasvõi  üks ja ainus, alati kindel olla ja sa tead, et neid võib usaldada ka kõige raskemates valikutes.  Sul on võimed ja talendid mida teised vajavad, sa oled vajalik. Sa ei muretse juba ammu oma sissetulekute pärast. Ja see keskkond, kus teostad oma loomist ... mmm .. see on paradiislik.
 
Aga kui meenutad aegu tagasi, et kuidas sa sellise olemise  saavutasid kus on  armastatu, perspektiiv, piisavalt huvitavad väljakutsed, õnnelikkus  ja taipamine, siis näed, et kunagi alustasid sa  ainult ühest asjast. Sa võtsid täieliku vastutuse oma meeltes ja sinuga toimuva suhtes.
 
Siis, sellest hetkest, hakkasid sa „laulma“ oma laulu, oma viisiga. Jätsid  maha standarditesse klammerdujad, kritiseerijad, „õiged“ viisipidajad.   Ja Sinu viis, Sinu laul, oli Sulle kõige kaunim.  Ja sisimas ütlesid, et lõpuks ometi. Võib-olla oli see esimene kord, kus said tunda vabaduse maitset ja sõna.
 
Ka teisedki otsijad, janused Hinged jäid kuulatama ja vaatama ja  isegi kaasa ümisema. Aga sinu endised „kooliõpetajad“ ... olid vait.
_________________________


Sellise teadlikkuse ja teadvuse saavutamine ei ole loteriivõit, selline meeleseisund ei kuku taevast alla. Selleks on vaja praktikat. Tegutseda. Igapäevaselt ja järjekindlalt. Ning mitte jääda üksinda. Dikriid, rosaariumid, invokatsioonid, ülestõusnud  meistrid, Kristuse energia  on nende praktikate märksõnad. (NB: Kristus ei ole isik, see on puhtaim ülestõusmise energia. Isikud  on Jeesus, Gautama Siddharta, ...). 


Nende tekstide tutvustamise, saamislood, vajalikkuse, tulemuse ning ka praktilise poole, lugemise, võtamegi ette. 


Kim Michaels, kes on nende lugude taga, elas mitmeid aastaid Eestis. 
 
Tutvustavad lingid, mis on rosaariumid ja ja miks neid  lugeda:
http://www.kuldajastu.ee/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=34&Itemid=59
 
dikriide  kohta:  
http://www.kuldajastu.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=323:dikrii-peaingel-miikaelile&catid=34:praktilised-abivahendid&Itemid=59
 
 
Kuldajastu üldleht eesti keeles: http://www.kuldajastu.ee/  materjali on palju.
 
Näiteks üks kirjatükk  vaimsetest õpetajatest.
 http://www.kuldajastu.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=58:miks-me-vajame-vaimset-opetajat&catid=27:oma-vaimsete-opetajate-aeratundmine&Itemid=51
 
Või miks  palvetele  ei vastata.
http://www.kuldajastu.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=96:missugust-abi-ei-ole-motet-oodata&catid=31:paeaesta-ennast-ise&Itemid=54
 
Inglise keeles: http://www.transcendencetoolbox.com/
 
Esimene kohtumine toimub 16 veebruar,  esmaspäev, kell 18:30 – 20:00 Gustavi majas.
Palun registreerida, et igaüks saaks paljundatud materjale.

Panus – annetuslik.
 
 
Lektor: Riho Kokk