GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

PRANAYAMA JA JOOGATUND

Sel pühapäeval, 7. detsembril kl 15:00-17:00 pranayama ja joogatund,
kus jätkame hingamisjarjutustega, mis on vajalikud, et oleksime ette valmistatud asanapraktikaks (ükskõik, millist joogat me teeme) ning, mis aitavad luua rahu ja tasakaalu meie meeltes ja puhastavad nii füüsilist kui ka energeetilist keha. Lisaks tervendavad need harjutused meie hingamismustrit, mis on väga tähtis! Juhendan neid harjutusi pühapäevases tunnis selleks, et saaksid neid igapäevaselt ise kodus teha. Kõik teadliku hingamise ja pranayama harjutused annavad võimaluse tõsta sinu elukvaliteeti ja kogeda elust suuremat rahu, tasakaalu ja rõõmu ning muidugi annab regulaarne harjutamine ka hea tervise ning tugeva immuunsüsteemi. Vahest on keegi öelnud, et neil pole harjutusteks aega. Aega ei pea võtma harjutuste jaoks palju, piisab just sellest ajast, mis sa võtta ise otsustad. Kõige olulisem on regulaarsus, selleks, et hakata aja jooksul tundma muutusi. Ka 5 min. igal hommikul on väga hea! Julgustan sind alustama, et saaksid kogeda jooga tervendavat mõju, kunagi pole liiga hilja!

Tunnis teeme ka liikumise ning juhendatud meditatsiooni ning saad jagada ja küsida kõike küsimusi, mis üles kerkivad või kerkinud on.

Anna palun oma osalemisest teada hiljemalt reedel 5. detsembril tiiatiia@icloud.com, et teaksin sinuga arvestada.

Tundi võta kaasa palun pleed või sall ning soovi korral oma matt. Istuvas asendis harjutuste jaoks on hea võtta kaasa väike padi, et selg saaks olla mõnusalt pingevaba.