GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

TOIDULISANDID

Epood > TOIDULISANDID

Higher Nature on Inglismaalt pärit toidulisandite sari, mille asutajateks on Brian ja Celia Wright. Enne 1979. aastast alates oli nende tegevusaladeks toitumisteraapia, toitumisalane koolitamine ning artiklite kirjutamine. Peale 17 aastat kestnud uurimistööd asutati Higher Nature, mille eesmärgiks on pakkuda kõrgeima kvaliteediga toidulisandeid. Nende valmistamiseks kasutatakse parimat teadaolevat toormaterjali, et pakkuda võimalikult hea imenduvusega ning efektiivseid toidulisandeid.
 

Higher Nature toidulisandid põhinevad teadusuuringutel. Vitamiinide-ja mineraalide koostis ja tasemed on kooskõlas nõuete ning ohutusega. Higher Nature teeb koostööd Prof Neil Wardiga Surrey ülikooli biomeditsiini ja molekulaarteaduste teaduskonna keemiaosakonnast.
 
Higher Nature valib parima imenduvuse ja biokättesaadavusega toimeaineid. Kui avastatakse parem toimeaine, kui seni kasutusel, siis tehakse olemasolevad preparaadid esimesel võimalusel ümber. Näiteks on Higher Nature liigestele mõeldud preparaadis glükosamiinsulfaat asendatud glükosamiinhüdrokloriidiga, kuna see on glükosamiini puhtam vorm. Glükosamiinhüdrokloriidis on ühe grammi kohta rohkem toimeainet ning see ei sisalda soola.
 
Higher Nature toidulisandite valmistamisel kasutataksenvaid sertifitseeritud koostisosi, mis ei sisalda saasteaineid ja pestitsiide. Iseäranis range kontrolli on läbinud õlid ning lastele mõeldud tooted. Õlide stabiilsus ja mikrobioloogiline koostis on kindla jälgimise all. Kalaõlide iga partii on eraldi kontrollitud võimalike saasteainete (PCB ja dioksiinid) sisalduse suhtes.
 
Side- ja täiteaineid kasutatakse minimaalselt, nende valikul on esmatähtsaks tervislikkus. Näiteks laialt levinud tableti täiteaine di- või trikaltsiumfosfaadi (võib soodustada luukadu) asemel kasutatakse kõrge kaltsiumisisaldusega meretaimi, mis lisavad tootele toitainelist väärtust.
 
Lisaained on valitud spetsiaalselt allergilisi ja talumatusega isikuid silmas pidades - näiteks maltodekstriin on valmistatud kartulitärklisest. Iga toote etiketil on antud täielik kasutatud koostisosade ja lisaainete loetelu. Ei kasutata koostisosi, mida on kiiritatud (radiatsioonile allutatud). Kõik tooted on GM vabad. Ühtegi toodet ega selle koostisosa ei ole katsetatud loomade peal.

TOIDULISANDID MIDA EI SAA OSTUKORVI PANNA ON TELLIMISEL! OOTEAEG 5-8 TÖÖPÄEVA.