GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

HIINA TRADITSIOONILISE MEDITSIINI LOODUSTOOTED

Epood > HIINA TRADITSIOONILISE MEDITSIINI LOODUSTOOTED


FOHOW preparaatide iseloomulik eripära.
Vaatamata sellele, et turul on saadaval erinevate firmade toodangut Hiinast, mille toimeks on korditseps, on siiski suur vahe firma FOHOW ja teiste firmade toodangu vahel. FOHOW preparaatide tootmiseks on kasutusel unikaalne valem, millele on saadud patent. Neid patente kaitseb riik ja need on hoiul Hiina Toiduainete Instituudis. Firma FOHOW omab mitut patenti tehnoloogiale, mis võimaldab toodete maksimaalset kvaliteeti ja efektiivsust. Need on sellised tehnoloogiad nagu rakutuuma mikrolõhustamine, vaakumkontsentreerimine madalatel temperatuuridel ja loodusliku tooraine külmalt ekstraheerimine vesilahusesse eliksiiride tootmiseks. Tänu sellele tehnoloogiale saavutati 10 korda suurem efektiivsus kui analoogilistel toodetel, mis on valmistatud tavapäraste retseptide ja tehnoloogiaga.
Firma FOHOW eripära seisneb nimelt eliksiiride tootmises, mis ei sisalda piiritust ega konservante. Värskete vedelate ekstraktide tarbimine – see on Hiina traditsioonilise meditsiini eripära erinevalt läänest, kus on kasutusel tabletid ja pulbrid. Vedelad ekstraktid hakkavad imenduma juba suus, peaaegu kokkupuuteta seedetrakti fermentidega.

Traditsioonilise Hiina meditsiini valemid ja preparaadid – see on Hiina kullafond.

Firma FOHOW tooted ei sisalda “keemiat” ega hormoone, puuduvad kõrvalnähud.
Soovitatavad pikaaegseks kasutamiseks.
Tooted on sertifitseeritud paljudes Euroopa riikides, samuti Iisrael, Venemaa.
“Korporatsiooni FOHOW tooted – see on parim tänapäeva Idamaades. Seepärast soovitan ravimite asemel lubada oma organismi hellitada tänapäevase võimalusega Idamaade meditsiinist ja tunda kiiret toimet nende toodete tarbimisel.”

Meditsiinidoktor Arkadi Gamperis