Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
GUSTAVI MAJAS AITAVAD TEIL SAAVUTADA FÜÜSILIST JA VAIMSET TASAKAALU LÄBI TOITUMISE, LIIKUMISE JA TERAAPIATE:

LY JÕE


  • SHINDO VÕIMLEMINE
Shindo võimlemine hõlmab massaaži, venitus- ja lõõgastusharjutusi. Tunnis osalejaid ootavad ees pikad venitused, milles oma keharaskuse jõul vajutakse üha sügavamale venitusse. Niisama oluline on õigesti hingata, et vabastada kehas olevaid pingeid.
  • TOITUMISNÕUSTAMINE
Toitumisnõustamine on protsess mille käigus nõustaja selgitab välja kliendi toitumisharjumused, terviseseisundi ja eesmärgid. Lähtudes individuaalsetest vajadustest ning püstitatud eesmärkidest annab soovitused menüü muutmise osas ja koostab vajadusel ka menüü. 
  • MENÜÜDE ANALÜÜS JA KOOSTAMINE
Tervisliku menüü koostamine lähtudes kliendi individuaalsest vajadusest. Menüüd kaalulangetajale ja -tõstjale, taimetoitlasele, toidutalumatusega kliendile, rasedale, lapsele ja noorele jne.
Menüüd toitlustusettevõtetele, lasteasutustele.
Menüü analüüs ja selle muutmine tervislikuks ja kliendi vajadustele vastavaks.

  • TOITUMIS- JA TERVISETEEMALISED TÖÖTOAD JA LOENGUD
Korraldame ja viime läbi erinevaid koolitusi, loenguid ja töötubasid. Jälgi koolituste ja loengute infot sündmuste kalendris www.gustavimaja.eu või telli oma seltskonnale töötuba (hinnad kokkuleppel).

KAIRE TOMSON

5 rütmi tantsud


5-rütmi- mis see on?
Selle looja on Gabrielle Roth üle 40 aasta tagasi. See on keha emotsioonidest vabastamine läbi tantsu. See on tant läbi looduserütmide. Tants annab võimaluse vabaneda kammitsatest, välja elada, väljendada ja vabaneda keha pingetest. lihtsalt tantsida- kogu hingest.
Voolamine - yin, naisenergia, element maa. Keha äratamine liikumisele tunnetades maa kandvat ja toetavat jõudu. Keha hakkab liikuma ja pea ei pea mõtlema kuidas ta seda teeb.
Staccato - yang, mehelik energia, element tuli. Õpetab selgelt väljendama oma soove ja vajadusi.Kehtestame end nii tantsus kui elus.
Kaos - mees ja naisenergia vaheldumine, element vesi. Kõikide vanade segavate energiate vabanemine. Kaos õpetab jääma enda keskmesse ja keerulistes olukordades alistuma.
Lüürika - element õhk. Kergus, lendlemine ja hõljumine, sest keha raskemad ja segavamad energiad on puhastunud ja avanenud uuele energiale. Märkame rõõmu iseendas, teistes ja kogu maailmas.
Vaikus- element eeter. Mina siin ja praegu oma kehas. Vaikus ei ole kunagi liikumatus.