GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Tere tulemast Tervisetoidu veebilehele!tuunitud logo

Hippokrates on öelnud: „Olgu toit sulle ravimiks, siis on ravim sulle toiduks.“

Kui toitumine on vale, ei ole ravimist mitte mingit kasu. Kui toitumine on õige, ei ole ravimi järele mitte mingit vajadust. Seega igaüks, kes soovib olla maksimaalselt terve ja tasakaalus, peab toit15.02 kell 16-18 UNISTUSTE TAHVLI L

HATHA JOOGA Juhendab Ly Jõe 

Hatha jooga on kõikide tänapäeva joogastiilide alustala. Hatha hõlmab nii asendite hoidmisi kui ka dünaamilist liikumist koos hingamisega Shindo on Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev venitus- ja lõdvestusharjutuste süsteem, mis aitab kehal energiablokeeringutest vabaneda ja seeläbi oma tervist ja elukvaliteeti parandada. 

Shindo ja Hatha jooga abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Nad aitavad saavutada ja hoida keha ning meele tasakaalu. Venitused mõjutavad nii keha süvakihte- luid, liigeseid, sidekude, kõõluseid, närve, vereloome- ja hingamiselundeid aga samuti on kaasatud lihastreening. Tund sobib ka algajatele!

Matt ja pleed kohapeal olemas!

Osalustasu 6€.
Venitustund kestab 75minutit
Registreeru palun tundi tel 553 5871 või gustavimaja@gmail.com, et teaksin Sinuga arvestada!!

 

HOMMIKUNE KEHA ÄRATUS Juhendab Kaire Tomson 

Kaire ise jõudis joogani vist juba 20 aastat tagasi, asanaid sai teha algul raamatust ja filosoofia pool tuli Gunnar Aarmalt. Sisemine tahtmine ja teadmine olid nii tugevad, et kui jooga päristunnid algasid, siis oli juba pool teed käidud. Aga siis tuli hatha, kriya ja kundalini. 7 aastat hiina meditsiini õpinguid, Tais ka taimeditsiini omapärad. Qi gong, kvantliikumine ja hingamine ning 5 - rütmi tants. Lisaks veel šamaaniõpingud -rännakud. Kõik see on tulnud vajadusel ennast aidata ja tunda ennast hästi ja veel paremini.
Igapäevase massööri-terapeudina näen, kuidas keha vajab liigutamist, sirutamist, hingamist ja tantsimist- need on nii loomulikud keha vajadused!
Meie hommikused kehaäratused ongi joogapõhised venitused, veidi ka energeetilisi harjutusi ja hingamist.
Osalustasu 6€


VABASTAV TANTS Juhendavad KAIRE ja KATRIN

Vabastav tants, see on vaba, piirideta kehatunnetuse tants. Põhineb 5-rütmil, tsakrate tasakaalustamisel,
kui looduses kulgevatel rütmidel. Samme teab vaid meie keha, mis läheb liikuma muusikasse.
Me saame oma mõtted ja tunded muuta liikumiseks ja iga kord on meie tants erinev, sest me oleme ise iga kord erinevad.
Tants juhib meid meie eluvoolus just nii nagu vaja, kas vajad laadimist või maandust.
Osalustasu 7€

 


Tere tulemast Gustavi Maja veebilehele!

Hippokrates, kes oli Vana-Kreeka arst, arstiteaduse ja arsti kutse-eetika  rajaja on öelnud: „Olgu toit sulle ravimiks ja ravim sulle toiduks.“

Kui toitumine on vale, ei ole ravimist mitte mingit kasu. Kui toitumine on õige, ei ole ravimi järele mitte mingit vajadust. Seega igaüks, kes soovib olla maksimaalselt terve ja tasakaalus, peab toituma õigesti.

Gustavi Majas toimuvad regulaarselt tervise- ja toitumisteemalised loengud. Jälgi värsket infot ürituste kalendrist või telli infokiri enda e-posti aadressile.

Sellelt veebilehelt leiad infot tervisliku toitumise kohta, Gustavi Maja OÜ poolt pakutavate teenuste tutvustused ja hinnad. E-poest leiad laias valikus tervist toetavaid tooteid.


Meie e-poe kõige populaarsemad kaubad on Hiina Traditsioonilise Meditsiini loodustooted firmalt Fohow ja lilleveed, eliksiirid ning tinktuurid Eesti puhtast loodusest-
Metsamoori Varasalve Tooted.

 

Tere tulemast Tervisetoidu veebilehele!tuunitud logo

Hippokrates on öelnud: „Olgu toit sulle ravimiks, siis on ravim sulle toiduks.“

Kui toitumine on vale, ei ole ravimist mitte mingit kasu. Kui toitumine on õige, ei ole ravimi järele mitte mingit vajadust. Seega igaüks, kes soovib olla maksimaalselt terve ja tasakaalus, peab toituma õigesti.

- See more at: http://it.lvrkk.ee/wprak08/#sthash.iW2j5eYd.dpuf